Görüş Bildir
Tatlı minnakım Murat. Şşşşşş kapat gözlerini çıksınlar üstüne ister ayakta ister oturarak ister tepetaklak oyunlarını sergilerken alacağın zevke bak, bilgi senin neyine? Büyük oyunların pardon zevklerin adamısın sen. Seversin, müptelasısın.
0 Beğeni
Gene bir Zehra ve Ata vakası daha. :) Ulan Zehra ismini daha iki önce anlattım gene mi tesadüf? :D Ata takısı da İbrahim'i tarif eder. İbrahim peygamberi bilin bakalım en çok kim sever? Türkiye belli bir klanın işgali altında bu klan ki bütün çeşmebaşlarını tutmuş Türk'e Kürt'e zırnık koklatmazken kendileri diplomasız profesör bile olur. Ortak özellikleri çoktur klan olduklarından gözü gibi baktıkları mallar makamlar başkasına gitmesin diye yaptıkları akraba evliliği neticesinde iki kelimeyi bir araya getirmekte bile zorlanırlar, pek çoğu iki yumurta bile kıramaz o kadar yeteneksizdiler, beleşçi, kaypak, arsız ve yalancıdırlar fakat geçen dediğim gibi asla tarlada fabrikada çalışırken göremezsiniz. Ülkemiz o kadar laçkalaşmıştır ki biraz araştırırsanız devlet yönetiminde İslam gözüken diplomasız Pakradunilere bile denk gelebilirsiniz.
3 Beğeni
Pek değerli yavrucuğum Murat, n'oldu tatlım hani Aaroncuğumun malvarlığına el konulmuştu? Ebru hastanelerde ayılıp bayılıyordu. Hayatları kararmıştı ya hani tüh tüh vah vah. Kimlerden olduğunu deşifre edince zoruna mı gitti a çocuğum? Sırf cevap vermeye hesap açtığına göre öyle anlaşılıyor. Hocan kıyamaz sana canıımmmm.
2 Beğeni