Görüş Bildir
Bu empati yapmak değil sen empatinin ne demek oldugunu bilmiyosun bence. Avrupada hristiyanların inanışına göre yapılıyor olması da bu uygulamanın dogru oldugunu göstermez.Kamusal bir kurum bir inanca yönelik eğitim yapamaz.Bunu yapanların olması bu yapılanı dogru kılmaz. Burası müslüman bir memleket değil müslümanların çoğunlukta olduğu bir memleket. İşte laiklik tam da bunun için vardır.Yani kısacası sen empati yapmayı da laikliği de demokrasi de bilmiyosun!
7 Beğeni
Bu ülkedeki herkes müslüman değildir. Maksat çocukları kötü alışkanlıklardan korumak demeyin! laik bir ülkede bunlar olamaz normal değil! Meb bir din mezhebine göre eğitim dizayn edemez. Çocuğunuzun dini eğitimi almasını istiyorsanız siz kendiniz kursa göndermelisiniz.Eğer dediklerimi biraz olsun anlamak istiyorsanız, meb in bunu mensubu olmadığınız bir dini inanç için yapmaya çalıştığını düşünün.(Empati)
13 Beğeni
öztürk sabahtan beri vatan diyosun, ölen müslüman diyosun bu ülkede şehit olan herkes müslüman degildir bunu unutma bilemezsin herkesin dininde islam yazıyo t.c. vatandası olan bak daha bugün bir başdanışman acıklama yaptı afrin operasyonunda 50 küsur(58 kişi) şehit verdik ama oraya türk müteahhit gidip iş yapacaklar şimdi diye veya bugüne kadar bir yalıda veya bir vekil çocugu şehit düştü haberi duydun mu? yani insanlara şehitlik üzerinden bir vatanseverlik gösterisi yapmaya calısıyosun ama vatanseverlik bu kadar basit değildir.Senin için müslüman ölüyo diyosun şeceresini mi tuttun?hemde tarihinde kurtulus savasında izmir de düşmana ilk kurşunu atan hasan tahsin(kendisi yahudidir.)gerçeği varken.
2 Beğeni