Görüş Bildir
ki hikaye dediğiniz o malca tabir ettiğiniz kısma gelirsek o müdür yolda da vurabilirdi adamı tartışmayı sürdürebilirdi de psikopatsa bunu önceden zaten yapardı imkanı varken ama yapmamış lojmanına gitmiş güvenlikçilerle konuşurken ölen şahıs gelip direk tabancasını çıkarıyor. ama sizin gibi ezbere konuşan zihniyetsizlere göre ona gülle karşılık vermeliydi ki siz öyle yapardınız eminim...
0 Beğeni
ezbere konuşarak yorum yazan ve bunun zekice olduğunu düşünerek bunu yapan kovala necdet , hebele hübele ve denizhan dakılır adlı zihniyetsiz kişilikler siz videoyu izlemeden ezbere konuşuyorsanız zaten cahilsiniz eğer izleyip yine aynı fikirdeyseniz cahil kere cahilsiniz. görüntüleri izleyin adam eve kadar takip ediyor sonra gelip tabancayı çıkarıp mermiyi namluya veriyor emniyet müdürü silahı şahsa doğrulttuğu anda ölen maktul silahı kaldırıyor ve o ana kadar müdür adamı vurmuyor adam silahı kaldırdığı anda silahını ateşliyor. müdür tck nın pvsk nın ve cmk nın maddelerinden hiçbirisine aykırı davranmıyor kendi canını ve etrafındakilerin canını korumak için bunu yapıyor.
0 Beğeni
bir grup pkk sempatizanı ve destekçileri kobane denilen yere çıkartma yapmaya giderken ve sloganlarında isminin geçtiği ve hdp mitinginde bomba patlatan şahsın arkadaşı tarafından ikinci bir bomba patlıyor ve en nihayetinde teröre hayır adı altında destek yürüyüşü yapıyor ve katılanlar yine bir törör örgütü lideri şeref yoksunu ermeni asıllı bir katilin resimleriyle yürüyor. siz nasıl bir kafayla geldiniz bu dünyaya kimin köpeği olduğunuz belli ama merak konusu olan nasıl köpekleşebildiğiniz?
9 Beğeni