Görüş Bildir
siz olayı çok yanlış anlamışsınız sayın Kılıçdaroğlu gençlerin derdi son model telefon son model araba vs değil evet bunlar derdimiz ancak bunlar bize sunmanız gereken bir seferliğe mahsus vaatler olacaksa sizin de mevcut iktidardan farkınız yok bu halkın artık gerçek refaha erişmesi lazım bu gençlerin avrupaya kültürel faaliyetlere rahat rahat gelip gidebilmesi lazım siz insanları geçim derdinden kurtarın dünyanın bütün gelişmiş ülkelerinde olduğu gibi devlet vatandaşın barınma güvenlik gibi temel ihtiyaçlarını karşılaması yeterli bizler istihdam engeline takılmak istemiyoruz ben bir Grafik Tasarımcı olarak avrupadaki gençler gibi mesleğimi yaparken devletimin arkamda olmasını istiyorum sağılacak koyun gibi değil de bu çocuklar bizim geleceğimiz bu çocuklar bugün rahat çalışırsa yarın ödedikleri sigortalar vergiler bana geri dönecek diyerek bakmanızı istiyoruz...
2 Beğeni
Shingeki no kyojinide ben ekleyeyim bari tabi ben böyle kısa özet falan geçmeyeceğim ben kendimce neden izlenmesi gerektiğini anlatacağım. Kısaca şöyle söyleyeyim sinema evreninden Avangers Justice League neyse anime evreni için bu seri bence odur ama konu olarak değil konum olarak. Konu olaraksa sinema evreninde Ölümcül deney serisi neyse AoT odur benim gözümde Avatar neyse odur bence hatta belkide ikisinin karması :D Dizi evreninde de Türkiye için Leyla ile mecnun neyse odur. Konu olarak Yürüyen ölüler neyse bu animede odur hatta anime severler için çok daha iyidir.
6 Beğeni
Gelelim babaya baba ne yapar önce ailesinin geçimini sağlar. Korur, kollar ve en önemlisi onu hayata hazırlar ona hayatı öğretir anne şefkatlidir mesela çocuğunun başına bir şey gelmesin ister ama baba çocuğunu korur gözetir ama hayatı öğrenmesi için üzerine düşmez. Yani bu senin kabahatin değil belli ki zavallı annen sana pek vakit ayıramamış hayat şartları bir şey diyemeyiz. Hangi ortamda çocuk yetiştirmek zorunda kaldı bilemiyoruz.
0 Beğeni
İlk kadın pilotumuzun adı neydi hatta hava alanımız var adına verilmiş bir sürü mucit kadın var dünya üzerinde adını duyduğumuz ya da duymadığımız ama hepsinden de önemlisi kadın erkek bilim adamı olsun siyasetçi olsun sanatçı olsun bunların hepsini doğuran ve yetiştiren bir kadındır. Bir belgesel vardı kuşlarla ilgili orada dişi kuşun ve erkek kuşun görevlerini anlatırken bir şey düşünmüştüm. Cümle şuydu yavru kuşları anneleri büyütür yetiştirir eğitir. Erkek kuşun görevi yavrusunu dış etkenlerden korumak ve onlara karşı hazırlamak uçmak gibi. Avlanmak gibi yani bu bence insanlar içinde böyledir. Çocuklar zekalarını annelerinden alırlar. Anneleri tarafından yetiştirilirler. Sevgiyi saygıyı hürmeti anneleri öğretir. Annesinin eğittiği kadar zekidir bir çocuk.
0 Beğeni
final sezonu oluşu kötü bitimine bir kaç hafta kalması daha kötü ama en kötüsü mikasa gibi bir karakteri izleyeceğimiz şu son sezonda tarzını değiştirerek kırk kat yabancı gibi hissettirdiğiniz için teşekkür ederiz :)
3 Beğeni