Görüş Bildir

Otomobil Fiyatları Haberleri

Otomobil Fiyatları ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Otomobil Fiyatları ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Toyota Sıfır Araç Modelleri Temmuz 2022 Fiyat Listesi
Türkiye'de en çok tercih edilen Japon otomobil devi Toyota bünyesinde bulundurduğu farklı segmentten araçlar ile her kullanıcıya yanıt verebiliyor. Dayanıklı motorları, sahip oldukları teknolojileri ve konfor ile araç sahibi olacakların ilk tercihlerinden olan Toyota son zamlardan nasibini alan markalardan. İşte son zamlardan sonra Toyota 2022 araç listesi fiyatları.
Opel Sıfır Araç Modelleri Temmuz 2022 Fiyat Listesi
Alman otomobil üreticisi Opel ülkemizde en fazla satan otomobil markaları arasında yer alıyor. Özellikle B segment modeli Corsa ile yıllardır çok satanlar listesinde bulunuyor. Yenilenen tasarımları ve güncellenen özellikleriyle Opel araç modelleri bayilerde alıcıları beklerken pandemi sonrasında çip üretimlerinin azalması ve dolar kurunda yaşanan artışlar fiyatlarda artışa neden oldu. İşte son zamlardan sonra Opel 2022 araç listesi fiyatları.
2022 Volkswagen Polo Temmuz Ayı Fiyat Listesi
Türkiye'de en fazla satılan B segment otomobillerden biri olan Volkswagen Polo 2021 yılında geçirdiği makyaj sonrasında bayilerdeki yerini aldı. Otomobil fiyatlarında yaşanan zamlardan etkilenen yeni Polo'nun Temmuz ayı satış fiyatları ise açıklandı. Gelin birlikte 2022 model Volkswagen Polo fiyatlarına yakıdan bakalım.
Sıfır Araç Fiyatları Yükselmeye Devam Ediyor! Renault Clio Temmuz Ayı Fiyatları
Fransız otomobil üreticisi Renault'un B segment modeli Clio, sınıfının en fazla satan modelleri arasında. Türkiye pazarında satış rakamları ile üst sıralarda yer alan Clio araç fiyatlarında yaşanan zamlardan nasibini aldı. Haziran ayı Renault araç fiyatlarına bakıldığında ortalama 10 bin TL civarında fiyat artışı yaşanandı. Gelin Temmuz 2022 Renault Clio fiyatlarına bakalım.
Opel Corsa Fiyatlarına 20 Bin TL'ye Varan Zam Geldi! Opel Corsa Güncel Fiyatları
Alman otomobil devi Opel'in B segment modeli olan Corsa 1982 yılından itibaren en fazla satan araçlar arasıda yerini koruyor. Başarılı model sunduğu özellikler ve uygun fiyatlı satış politikasını bensimsese de tüm dünyada etkili olan pandemi ve çip krizinden etkilendi. Otomobil piyasasında yaşanan zamlar sonrasında Opel Corsa fiyatları da yükselişe geçti. İşte Temmuz 2022 Opel Corsa fiyat listesi.
Sıfır Otomobil Fiyatları Yükselmeye Devam Ediyor! Dacia Duster Güncel Fiyat Listesi
Uygun fiyat politikası ve bünyesinde bulundurduğu farklı segment araçlarla Türkiye pazarında en fazla satan markalardan birisi olan Dacia özellikle SUV segmentinde Duster modeliyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak son yıllarda otomobil sektöründe yaşanan problemler markaların sıfır modellerinde zam yapmasına neden oldu. Dacia'da Temmuz ayı içerisinde modellerine zam yaptı. İşte güncel Dacia Duster fiyat listesi.
Volkswagen Golf 2022 Güncel Fiyat Listesi
Otomobil sektörünün ikonikleşmiş modellerinden olan ve 1974 yılından itibaren kullanıcıların ilk tercihleri arasındaki Volkswagen Golf, ülkemizde satış oranları en yüksek otomobillerden birisi. Son dönemlerde otomobil sektöründe yaşanan problemlerden dolayı otomobil fiyatları giderek yükseliyor. Gelin birlikte güncel Volkswagen Golf fiyatlarına bakalım.