Zengin Girişimciler Hiç Ahireti Düşünür Mü ? [Video Haber]

-

Zengin Girişimciler Hiç Ahireti Düşünür Mü ? [Video Haber]

Hem iş dünyasındaki global başarı hikayesi ile hem de girişimcilik üzerine yaptığı çeşitli çalışmalar, yazdığı kitaplar ile adından sıkça söz ettiren Baybars Altuntaş , yayınladığı yeni yıl mesajı sonrası farkettiği bir konuyu yayınladığı bir video ile izah etmiş.

Baybars Altuntaş yayınladığı videoda yaptığı açıklama ile şunları dile getiriyor:

"Dün akşam Facebook sayfamda yayınladığım ve Twitter üzerinden paylaştığım yeni yıl mesajı, şimdiye kadar en yüksek beğeniyi alan mesaj oldu. İlgimi çekti ve düşünmeye başladım bu mesaj neden bu kadar beğeni aldı diye. Mesajım şuydu : '2013 yılında öyle girişimlerde bulunun ki sizlere hem bu dünyada güzellikler, hem de ahirette güzellikler getirsin'. Daha sonra takipçilerimden mesajlar gelmeye başladı ve bir facebook arkadaşımın mesajı daha da ilgimi çekti: 'Zenginler ahireti düşünürler mi ?'. Bu soruyu çok önemsedim ve bu videoyu tüm girişimcilerimiz için hazırladım. Hepinize 2013 yılında mutluluklar, başarılar diliyorum ve bu videoyu seyrederek yeni yıla başlamanızı arzuluyorum. Herkese sevgiler..."

Baybars Altuntaş ve çalışmaları hakkında bilgi edinmek için www.baybarsaltuntas.com adresini inceleyebilirsiniz. Okuyarak hem gündelik hayatınızı hemde iş/girişimcilik hayatınızı en evrensel ahlak kurallarıyla disipline edebileceğiniz, hem bu dünya hayatımız hemde ahiret hayatımız için en önemli kişisel gelişim kitabı olan Kur'an-ı Kerim 'i nerelerden temin edileceğinizi ise zaten biliyorsunuz(dur).

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FacebookTwitterkişisel gelişim
Görüş Bildir