Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Zaferler ve Mutluluklar Yakın! Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir?

-

Kişinin rüyada at görmesi kazanacağı zaferlere işaret ederken, işinde yükselerek terfi edeceği anlamına gelir. Rüyada at görmek hayırlı sonuçlara delalet eden bir anlam taşır. Rüyada görülen at yaygın söylenişe göre murattır. Rüyasında at gören kişi için makam mevki ve yolculuk müjdelenir. Peki ata binmek, attan inmek, beyaz veya siyah at görmek neye işarettir? sizler için derledik Keyifli okumalar.

Rüyada ata binmek yol ile tabir edilir.

Rüyada ata binmek yol ile tabir edilir. Ata binmek konusunda ehil olmayan birinin rüyasında ata binmesi meslek hayatında üstün başarı göstererek terfi alacağına işaret eder.

Rüyada attan inmek, binmek kadar hayırlı değildir.

Ata binmek ne kadar hayırlıysa, attan inmek de bir o kadar zorluk ve sıkıntıyı işaret eder

Rüyada beyaz at görmek; galibiyet anlamına gelir.

Rüya sahibinin rakibine karşı galibiyet kazanacağı anlamına gelir. Rüyasinda beyaz ata bindigini gören şerefe ulaşır fakat biraz hüzünlenir.

Rüyada siyah at görmek; saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa işarettir.

Rüyasında siyah at gören kişiye liderlik ve dünyalık mal vardır.

Rüyada atın ısırması, iyiye işaret.

Rüyada kendisini atın ısırdığını gören kişi, güce ve kudrete sahip olacak demektir. Askerse bir komutan olabilir.

Rüyada at sevmek; hedeflere sıkı sıkıya bağlı olunduğu anlamına gelir.

Rüya sahibinin hayallerine, ideallerine, hedeflerine ve isteklerine sıkı sıkıya bağlı olduğuna, en kötü zamanlarda bile umudunu yitirmediğine ve kararlı durduğuna işarettir.

Rüyada atın şahlandığını görmek; emeklerin boşa gitmeyeceğini müjdeler.

Kişinin çalışmalarında gösterdiği özverinin maddi ve manevi olarak karşılığını alacağına ve başarıya fazlasıyla doyacağına yorulur.

Rüyada at tepmesi görmek; bir öfkenin hedefi olunacağı anlamına gelir.

Kişinin bir kimsenin tepkisinin ya da öfkesinin hedefi olması demektir. Bu nedenle kalp kırıklığı yaşamaya, çok üzülmeye işarettir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir