Zabıtaya Kızınca Yol Kıpkırmızı Oldu

-

Zabıtaya Kızınca Yol Kıpkırmızı Oldu

Zabıtaya Kızınca Yol Kıpkırmızı Oldu

Adana'da zabıtaya kızan seyyar satıcılar karpuzları yola döktü.Adana'da satıcılar, sokak aralarında satış yapmalarına izin vermeyen zabıta ekiplerini, kamyonetlerindeki karpuzları yola atıp protesto etti. Çatlayan karpuzları çocuklar kapışırken, kırmızıya bürünen yolu toplumsal olaylara müdahale aracı (TOMA) açtı.

Merkez Yüreğir İlçesi Levent Mahallesi Ege Bagatur Bulvarı'nda Yüreğir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sebze- meyve haline giriş yapmadan kamyonet üzerinde satış yapan karpuz satıcılarının mallarına el koymak istedi. Bu sırada karpuz satıcıları ve zabıta ekipleri arasında sert tartışmalar yaşandı. Karpuzlarını zabıtaya vermeyen satıcılar, kamyonetlerdeki karpuzlara yola attı. Yola fırlatılan yüzlerce karpuz kırıldı. Parçalanan karpuzlar, caddeyi kapladı. Eyleme müdahale için çevik kuvvet polisleri görevlendirildi. Ulaşıma kapanan yolu TOMA temizledi.

Çocuklara Yaradı

Çatlayan ve yenecek durumda olan karpuzları ise mahallenin çocukları kapıştı.Polisler, yerlere saçılan karpuzlardan sağlam olanlarının yağmalanması sırasında olası bir trafik kazasını önlemek için çocukları uzaklaştırmaya çalıştı

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adanameyve
Görüş Bildir