Pazar Keyfinizi Katlayacak 20 Gerçek

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

1- DNA'mızdaki nitrojen, dişimizdeki kalsiyum, kanımızdaki demir, turtalarımızdaki karbon patlayan yıldızların bir ürünü. Yapımızda yıldız materyalleri bulunuyor.

2- Bir domuzun orgazmı 30 dakika sürüyor.

3- 1993'de milyone Harris Rosen, Florida Tangelo Parkını evlat edindi. 3000 nüfuslu kasabada suç seviyesi çok yüksekti ve liseden mezun olma oranı %25 idi. Bütün ailelerin masrafları karşılandı ve liseden mezun olan herkes tam burs ile Florida'daki üniversitelere kabul edildi. Şu anda suç oranı yarıya indi ve liseden mezun olma oranı %100.

4- Sonsuza kadar yaşayabilen bir deniz anası türü bulunmakta. bilim adamları bu hayvanı kullanarak insanların dokularını yenileyebilecek kök hücre üretmeye çalışıyor.

5- Bir sonraki Star Wars filmini George Lucas yönetmeyecek.

6- Fındıklarını nereye gömdüklerini unutan sincaplar sayesinde milyonlarca ağaç büyüyor.

7- 10-17 Nisan arası, Uruguay eşcinsel evliliği yasallaştırdı, Fransa eşcinsel evlilik ve evlat edinmeyi yasallaştırdı, Yeni Zelanda eşcinsel evliliği yasallaştırdı, İrlanda'da eşcinsel evliliğin yasallaşması için yapılan bir konferanstan olumlu oy çıktı.

8- Robyn Rosenberger çocuğu için bir kaç tane süper kahraman kostümü dikti. Daha sonra hasta çocuklar ile ilgili bir kaç şey okudu ve onların da bu kostümlere ihtiyacı olduğunu düşündü. Şu ana kadar onlar için 100 tane kostüm dikti.

9- Fotoğraftaki arabada bir aile bulunuyordu, araba yoldan çıktı ve uçurumdan yuvarlandı. Fotoğraftaki kayakçı tüm aileyi kurtardı.

10- 20-28 Nisan arası Amerika'da ki 401 ulusal parkın hepsine ücretiz giriş sağlandı.

11- Ülke için zorlu bir haftadan sonra, eski bir A.B.D. başkanı en sevdiği çorapları giyip mükemmel bir gün geçirmeye karar verdi.

12- Bu alman kurdu bir keçi yavrusu ile arkadaş oldu.

13- İngilterede bir diş cerrahı, 3 boyutlu yazıcı kullanarak, tümör yüzünden yüzünün bir kısmı ile birlikte yeme, içme yetisini kaybeden bir adam için mükemmel bir protez üretti.

14- Arkası açık olmayan hasta giysisi üretildi.

15- Doğanın güle suratları, menekşeler, örümcek, yaprağın yakın görünümü ve uzaydan bir ada.

16- Bali kıyılarında aralarında 5 çocuk ve bir bebek bulunan 101 yolcuya sahip bir uçak düştü. Uçak hemen ikiye ayrıldı ve içi suyla doldu, ama bunu hiç duymadık çünkü mucizevi bir şekilde can kaybı olmadı.

17- Norveçte yaşlı bir adam içinde 81,500 dolar bulunan çantasını bıraktı. İki genç bu parayı buldu ve onu keyiflerince harcamadılar, adamı araştırıp buldular ve parayı iade ettiler.

18- Geçen hafta Washington Üniveristesinde araştırmacılar füzyon gücü ile çalışan roket ürettiler. Bu teknoloji ile birlikte astronotlar Mars'a 30 günde gidebilecekler.

19- Fransa'daki Chauvet mağarasında 50 metre boyunca 10 yaşında bir çocuk ve yanında yarı kurt bir köpeğin ayak izleri bulunuyor. Bu insan-köpek dostluğunu 26,000 yıl öncesine dayandırıyor.

20- Su samurları su üstünde uyurken ayrılmamak için el ele tutuşur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Başlıklar

BilimEşcinselEvlilikFransaİrlandaStar Warsroket
Görüş Bildir