Yüzsüzlüğüne Dayanamadığımız Volkan'ı Çıplak Elle Boğazlamak İstediğimiz Sadakatsiz'in 7. Bölümünde Neler Yaşandı?

368PAYLAŞIM

Bu sefer epey köşeye sıkıştı Asya...

Yerli ve milli kudurtucumuz Asya geçtiğimiz bölümde yemek masasında herkese neştersiz ameliyat yaparken nefesimizi tutmuş, tırnaklarımızı kemirerek izlemiştik baştan sona bütün intikamlarını.

Geçen haftayı kaçıranlar için şöyle bırakalım 👇

Asya'nın Herkesten Tek Tek İntikam Aldığı Sadakatsiz'in Heyecandan Nefesimizi Tuttuğumuz 6. Bölümünde Neler Yaşandı? - onedio.com
Asya'nın Herkesten Tek Tek İntikam Aldığı Sadakatsiz'in Heyecandan Nefesimizi Tuttuğumuz 6. Bölümünde Neler Yaşandı? - onedio.com

Selçuk'un Nil'in kapısına dayanmasıyla başladık. Yana döne Nil'i arayan Selçuk Volkan'la karşılaşıp 'Karın biliyordur nerede olduğunu' diye sıkıştırınca ortalık karışıyor.

Volkan'ın jeton düşünce alıyor Selçuk'u içeri, eeee düşmanımın düşmanı dostumdur ne de olsa. Nil'in bütün planını Derin'le Volkan'a anlatıyor, çılgın planlar yapıp intikam alma hayalleri kuruyorlar tabii.

Bir yandan Asya'nın hakkında bir karalama kampanyası başladığını öğreniyoruz, internette ne yorumlar ne yorumlar...Sen şöyle kötü bir doktorsun şöyle ilgisizsin, tabii zamanlama çok manidar. Yorumları gören herkes randevuları birer birer iptal etmeye başlıyor tabii...

Yeni gelen psikolog beyfendi Asya’ya dolu dizgin yürürken, Asya bir anda hastane sahibi tarafından çağırılıyor. Asya odaya girince bir de ne görsün Selçuk ve Volkan ikilisi bir olmuş öylece dikiliyorlar karşısında. Selçuk bu kadın kız arkadaşıma kocasını takip ettirip karşılığında da uyku ilacı yazmış artık siz gerekeni yaparsınız diyerek atıp tutarken bir yandan Volkan "bunu nasıl yaparsın, mesleğini her şeyin üstünde tutuyorsun sanıyordum" falan diye üstüne gitmeye başlıyor Asya'nın.

Peşime birisini takman hiç normal değil Asyacım falan filan diye konuşmaya başlıyor Volkan, bizim sinirler gergin tabii. Ama çok büyük bir bomba patlatıyor arkasından...

"Ailenin şüpheli bir kaza sonucu öldüğünü biliyor mu, sen anlattın ya annenin kazayı bilerek yaptığını. Babanı arabaya bindirip uçuruma sürdüğünü, sen söyledin ya. Ve bütün bunları babanın onu aldattığı için yaptığını." diye Asya'nın sırtına bıçakları bir bir sokarken ani bir tokatla kendine geliyor.

Velayeti almakta kararlı, Asya'nın psikolojisinin yerinde olmadığını savunarak rapor istiyor.

Asya bütün bunlar yüzünden uzaklaştırma alıyor tabii, gözyaşları içinde eşyalarını toplamaya gidiyor. *Buraya duygusal müzik gelecek*

Selçuk Asya'dan intikam almanın verdiği zevkle Nil'in kapısında beliriyor yine. Ama Nil, Asya'ya yaptıklarını duyunca sonunda kırıyor zincirlerini Tazmanya canavarına bağlayıp veriyor veriştiriyor Selçuk'a.

Helal be kızım kaç bölümdür şunu yapmanı bekliyorduk!

Volkan bu arada Ali'yi Asya'ya bırakmamakta kararlı. Ben seni aldattım okey ama sen de beni aldattın hem de en yakın arkadaşımla diyor, Volkan'ın intikamı da kötü olacak belli.

Bu arada ilaç yazma skandalının kulaktan kulağa yayılmasına da şahit oluyoruz, herkes Asya'ya karşı. Bahar'la Derya ayrı dedikodusunu yapıyor, Derin ve annesi ayrı. Herkes Asya’nın kuyusunu kazmakla meşgulken Asya hayatına dimdik devam etmeye kararlı, Volkan’ın eşyalarını bir güzel kolilere koymaya başlıyor. Her şeye rağmen dimdik ayaktayım buyurun diyor yani.

Volkan bu arada işi başından aşkın harıl harıl çalışırken Serap'tan çok kötü bir haber alıyor. Derin'in babası Haluk bey projeden çekiliyor ve üstüne bir de yatırdığı paranın tamamını geri istiyor. Ama para falan kalmamış ortada tabii...

Çocukları okuldan almaya gittikleri sırada Serap bütün bu olanları Asya’ya anlatıyor. Şimdi Volkan'ın iflas etmesi durumu çok da işine gelmiyor Asya'nın, eee borç var paralar har vurulup harman savurulmuş çünkü.

Asya'nın tilkiler dolaşmaya başlıyor hemen ve Serap'tan yardım istiyor. Akşam avukat ve Serap'la birlikte uzun uzun çalışıyorlar, Volkan'ın projeyi kurtarabilmek için, yani biz öyle sanıyoruz en azından...

Volkan'ın canı proje işine fena halde sıkkın olunca Derin'in gözünden kaçmıyor bu hemen soruyor 'nen var kuzum' diye. Volkan da söylüyor baban projeden çekiliyor diye.

Derin artık velayet velayet diyen Volkan’a diyor ki ya bizim mutluluğumuzdan önemli mi??? Volkan velayeti almadan boşanmayacak, belki boşanmak istemediği için zorluyor Derincim bilemiyoruz…

Neyse Derin tabii dayanamıyor çalıyor babasının kapısını yapma etme Volkan'ın boşanması için velayete bu paraya ihtiyacı var diye. Haluk bey kararlı hiiiiç boşa yalvarma kızım o adam için tek kuruş bile vermem diyor.

Bir yandan da Mert ve Bahar arasında sular durulmuyor. Mert her ne kadar kendini affettirmeye çalışsa da Bahar'ın paramparça kalbini tamir etmeye yetmiyor gücü, henüz...

Mert ne kadar af dilese de nafile, iki gözü iki çeşme sürekli kızcağızın ama herkes yaşattığını yaşar be Baharcım...

Volkan için çabalayan sadece Derin değil...Asya havalı bir giriş yapıyor ve Haluk'a 'hayırlı olsun' diyor, Volkan'la daha çok iş yapacaksınız o yatırım çekilmeyecek geri.

Biz sanıyoruz ki Volkan'ın projesini kurtarmak derdi. Yoook...Asya alenen tehdit ediyor Haluk'u arka arkaya: "Haluk Güçlü'nün kızıyla zina yaptığını kanıtlarsam da mı olmaz?", "Kızınızın oğlumun eğitim masraflarıyla alınan evde oturduğunu bilseniz belki fikriniz değişir??" , "Yatırım yaptığınız arazi yolsuzlukla rüşvetle alınmış itibarınız yerle bir olur" diye basıyor tehditleri.

Asya'nın tehditlerinden sonra Haluk Volkan'ı paralamak için ofisi basıyor, e o da sinirini bir yerden çıkaracak tabii.

Sen şöyle aptalsın böyle salaksın diye fırçalarken bombayı patlatıyor: Projene yatırım yapmaya devam edeceğim ama yatırımdan gelen kâr olduğu gibi Asya’ya gidecek...Oğlunun velayetini de Asya’ya vereceksin... Volkan takmış kafaya Nuh diyor peygamber demiyor, kâr da benim oğlan da diyor.

Volkan bu sinirle yine Asya'nın karşısında buluyor kendini, Haluk'u üstüme saldın ya sana bu dünyayı dar edicem diyor yüzsüz yüzsüz. Ah be Volkan ah be! Asya’yı yok etmeye, mahvetmeye yemin ediyor.

'Ortalığı karıştıracağım bunu onların yanına bırakmayacağım' diyerek Bahar'dan yardım istiyor. Ve soooon... Bakalım haftaya neler olacak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ffyakuza

Asya kazanacak bu davayı. Cansu Dere var bir kere.

burakcorleone

Çıplak elle boğazlamak ?? Aynı cümle kadın karakter için yazılsaydı burası yorumlarla dolmuştu bitmedi şu ikiyüzlülüğünüz. Öldürmeyi savunmayacaksanız hiçbir şekilde savunmayın

sensizsinema24

Nil’in sahnesi neymiş öyle devamı da baya iyiymiş oh içim soğudu

begonvila

Helal be Volkan arkandayım. Asya yı parçala. Bu namuslu ayağındaki orospu karılardan nefret ediyorum.

sensizsinema24

Şekil A’da erkek olunca aldatmanın sorun olmayacağını sanan iki yüzlü erkek orospusu görüyoruz.

Görüş Bildir