Yüreğimin Sesini Dinliyorum

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Yüreğimin Sesini Dinliyorum

Yüreğimin Sesini Dinliyorum

Süreyya Yalçın, dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan Faruk Yalçın’ın kızı. Sık sık giyimi, aşkları ve çok para harcamasıyla gündeme geliyor. Ama hakkında söylenen hiçbir şeyi umursamıyor, “Yüreğimin sesini dinliyorum” diyerek yaşamın keyfini çıkarıyor. Çünkü yaptığı her şeyin, hayatına çok önemli bir katkısı olduğunu düşünüyor.

İlköğretimdeki eğitimi sonrası İsviçre’ye giden, üniversiteyi İngiltere’de bitiren Süreyya Yalçın, yurtdışında yaşamanın kendisine farklı bakış açıları sunduğunu söylüyor. Ona göre ana-baba ocağından uzakta yaşamak insana ve yaşama dair pek çok şey öğretiyor.

Büyük aşk yaşadığı ilk eşiyle Amerika’da kalan Süreyya Yalçın, bir yıl sonunda onunla yollarını ayırmaya karar vermiş. Sonrasında da Türkiye’ye dönmüş. O günden bugüne şıkır şıkır kıyafetleri, köpeklerine aldığı Swarovski taşlı tokaları ve yeni aşklarıyla gündemden hiç düşmedi. Ama o, hakkındaki haberlere gülümseyerek bakıyor ve hiç yorum yapmıyor. Hayatın keyfini çıkarmaktan yana, çünkü yaşam devam ediyor.

BODRUM’DA KENDİMİ RAHAT HİSSEDİYORUM

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Tugay Gökkaya ile mutluluğun zirvesinde genç kadın. Gözlerden uzak, sevgilisiyle baş başa olacağı yerleri tercih ediyor. Son olarak tatil için gittikleri Yunanistan’ın Santorini Adası bunlardan biri. Peki nasıl bir tatil anlayışını benimsiyor Yalçın?

“Tatil, şehir kalabalığından ve trafikten arınıp rahatlamaktır. Kendimi rahat ve huzurlu hissettiğim için 10 yıldır düzenli olarak yaz aylarının çoğunu Bodrum’da geçiriyorum. Evimiz Türkbükü’nde. Bodrum dışında Antalya, Göcek ve Uludağ da sık sık gittiğim destinasyonlar.”

SANTORINI’DE AŞK BAŞKADIR Arkadaşları da tatil yapmayı seven Süreyya Yalçın, genelde sevgilisiyle baş başa kalabileceği romantik tatillerden çok hoşlanıyor. Burada görev Tugay Gökkaya’nın. Gidilecek yeri bazen o seçip sürpriz yapıyor, bazen de birlikte kararlaştırıyorlar.

Bu yıl tatil için Yunanistan’ın adalarını ETS’nin gemi turuyla dolaşmışlar. Çok da keyifli vakit geçirmişler...

EŞEKLERLE ULAŞIM ÇOK İLGİMİ ÇEKTİ

Yunan Adaları içinde en bilindik, en popüler olan adalardan biri Santorini. Mavi kubbeli beyaz evlerin ve büyüleyici Caldera manzarasının kendilerini çok etkilediğini söylüyor çift. Yalçın, “Santorini’ye bayıldım! Doğası, manzarası muhteşemdi. Eşeklerle ulaşım çok ilgimi çekti. Basamaklardan çıkıp inerek insanlara ulaşım sağlıyorlardı” diyor.

EN GÜZELİ, ŞEHRİ YÜRÜYEREK YAŞAMAK

Çoğunlukla birlikte vakit geçiren Süreyya Yalçın ve Tugay Gökkaya, bilmedikleri şehirleri yürüyerek keşfetmeyi tercih edenlerden: “En güzeli, bir şehri yürüyerek yaşamak. O zaman her bir ayrıntıyı görme, inceleme ve hakkında bir şeyler öğrenme şansınız oluyor.”

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AntalyaAşkBodrumİngiltereİsviçreTercihYunanistanaşktatil
Görüş Bildir