Görüş Bildir

'Yunus Yıldırım Katil Gibiydi'

Anasayfa > Spor

'Yunus Yıldırım Katil Gibiydi'

Fenerbahçe'nin önde gelen isimlerinden Selim Soydan, Sivasspor - Fenerbahçe maçında verdiği - vermediği kararlarla eleştirilen hakem Yunus Yıldırım'ın sahada bir katil olduğunu söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Soydan, 'Sivasspor maçında sahada bir katil vardı. O da maalesef hakemdi. Resmen bir katil bana göre. Maçı katletti resmen. Hakem her zaman gördüğünü çalan hakemdir. Hiç bir bahanesi yok. Açık olan bir şeyi, gördüysen çalacaksın. Penaltıysa çalacaksın' dedi.

TAKIM PANİĞE KAPILMAMALIYDI

Soydan, '10 puan öndeyken, hiçbir şekilde bir paniğe kapılmamalıydı. Bu panikten olan neticiler. Buna hakem de eklendi. Yunus Yıldırım maçı perişan etti. Kimse başka bir şey anlatamaz. Maçı bitirdi. Fenerbahçe kötü başlamadı maça, verse o penaltıyı her şey değişebilirdi. Mağlup da olabilirdik buna rağmen; ama gördüğünü çalacaksın. Yunus Yıldırım hakkında az bile söylendi. Hiç kimse benim kullandığım tabiri kullanmaz' diye konuştu.

OLABİLECEK PANİK HAVASI VE GÜVEN KAYBI ENGELLENMELİ

Selim Soydan, 'Bundan sonra, sakatlık ve cezalardan daha önemli, puan farkının 4'e inmesi Fenerbahçe takımında daha fazla panik yapar. Oyuncular güvenlerini kaybeder. Bunu engellemek lazım. Sivasspor maçında bu panik havasını, 10 kişi kaldıktan sonra hissettim' dedi.

Radyospor

Kaynak: http://www.radyospor.com/Futbol/17350...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?