Yuh Kere Yuh: Çok Afedersiniz Hitler'in İşemeli S.çmalı Fantezileri de Varmış!

3.9bPAYLAŞIM

Gün geçmiyor ki Hitler, bizi başka bir konuda daha şaşırtmasın. Sanki dünyanın bütün pisliği, iğrençliği bu adamda toplanmış gibi. İnsanlık tarihine verdiği onulmaz yaralar yetmiyormuşçasına bir de cinsel hayatıyla midemizi bulandırıyor.

Tabi ki bu bir iddia olmakla beraber Hitler'in hayatından bir kesit sunmaktadır.

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/sex/hitler-had-a...

Çoğunuzun malumu üzere Hitler'in 1 (bir) adet testisi olduğu birçok kesim tarafından dillendirilen ve neredeyse kesinleşmiş bir durumdu.

Burada asıl mesele bu sıkıntının Hitler'e hasıl olması tabi ki. Bir süre önce de Hitlerle ilgili başka bir iddia ortaya atıldı.

Bu iddia Alman diktatörün deforme olmamış bir penise sahip olduğuydu.

Haliyle dedikodular türemeye başladı. Bu dedikodulardan biri de, Hitler'in fazlasıyla karanlık bir cinsel dünyasının olduğu yönünde.

En kaba tabiriyle Hitler'in 'işemeli sıçmalı' fantezileri olduğu dile getirildi. Hem de yeğeni tarafından.

İddiaya göre, Hitler kadınların onun önünde ayakta durarak büyük hacetlerini yapmalarını büyük bir tutkuyla istiyormuş. (Bir isteğin de düzgün olsa be adam)

Amerikan istihbaratında görev yapan Dr. Walter Langer, Hitler'in fetişlerini araştırmış ve korkunç bir sonuca varmış. Hitler koprofolik, yani BOK MÜPTELASIYMIŞ!

Doktor Langer'ın ifadelerine göre: " Hitler'in bu sapıklığı, onun en derin yozlaşmışlığını gösteriyor."

Bu iddiayı destekleyenlerden biri de Hitler'in yeğeni Geli Raubal.

Raubal, Hitler'in bu iğrenç hareketi daha önce onun önünde de yaptığını söylüyor.

Eski nazilerden Ernst Rhoem de Hitler'in bu kepazeliğine tanık olanlardan.

O da bir gece böyle bir olaya şahit olmuş. Ayrıca Rhoem, Fuhrer'in taşralı kızlara daha fazla ilgi duyduğunu da söylüyor. 

"Taşralı kızlar çalışırken öne doğru eğildiklerinde, Hitlerin onların popolarına nasıl baktığını ve özellikle büyük popolu olanlarına ilgiyle baktığını görebilirdiniz." 

Şayet buraya kadar okuduklarınız garip gelmediyse, bu tarz bir olayı birincil olarak yaşayan birinden dinleyin.

Alman aktris Renate Müller, Adolf Hitlerle geçirdiği bir geceden sonra anılarını şöyle anlatıyor: "O gece Adolf yere uzandı, cenin gibi kıvrıldı ve onu tekmelememi istedi. Ben de tekmeledim."

Raporlara göre, Müller daha sonra intihar etti.

Amerikan istihbaratının araştırma sonuçlarına göre Adolf Hitler, normal şekilde seks yapabilecek durumda biri değil.

Yaptığı onca şeyden sonra "Fuhrer'in" böyle bir cinsel hayatı olmasına şaşırdık mı? Pek de şaşırmadık.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pro_boy_emarmut

Bir Neo-Nazi olarak biraz, biraz değil baya alındım. Ben Lenin'in kim olduğunu bilmeden, ekim devrimi ne bilmeden kendine komünist diyenler gibi değilim. Evet Nazi olabilirim, ama Lenin en sevdiğim devrimcilerden biridir. Komünistleri sevyorum, ama kalkıp Stalin'e iftira atmazdım. Sana bu duyguyu şöyle anlatayım. Geçen gün bir arkadaşınla sohbet ediyordum. Bana senin ayak ve bok fetişin olduğunu söyledi. Ne kadar pislik bir adammışsın. İnşallah anlamışsındır.

gungor-tasli

bütün dünya almanların daşşağını yesin

bazarov-black

Kaynak Abd'ye dayanıyormuş.Bilseydim okumazdım.Ömrümden 2 dakika gitti.

ali-yesiloglu

Hitlerin en büyük hatası fukara Yahudileri katletmesiydi.. Zenginlerden 5 10 tane sallandırsaydı zaten kalanlar hiç bir şey yapamazdı.. O yada bu.. Hitler Almanya' yı özgürlüğüne kavuşturdu.. Hitler öncesi alman hükumeti Yahudi lobisinin kuklası olmuştu.. Almanya da ki tüm zenginler yahudiydi ve Almanlara köpek muamelesi yapıyorlardı.. Hitler buna DUR diyen kişidir.. İster beğenin ister beğenmeyin.. Adam Atatürk den sonra dünya ya ayar vermiş postasını koymuş 2. kişidir.

culog

Birinin kötü olması ve sevmiyor olman , ona gereksiz manalar yükleyip yada iftiralar atıp başkalarının da nefret etmesini saglamaya çalışman anlaşılır değil(herkesin normal gördüğü bir durum halini almaya başladı).Ki iftira hiç bir insanlık tarihinde olumlu karşılanan birşey değil.Her kime yapılırsa yapılsın...!!

Görüş Bildir