YouTube Video Düzenleme Sayfasını Yeniledi

-

YouTube Video Düzenleme Sayfasını Yeniledi

YouTube Video Düzenleme Sayfasını Yeniledi

Google, geçtiğimiz yıldan beri süregelen projenin devamı kapsamında, YouTube video düzenleme arayüzünde güncellemeler yapıldığını duyurdu. Eklenen özellikler arasında en çok dikkat çekenler videoyu interaktif önizleme imkanı, mevcut filtrelerin hızlı görünümü ve sadeleştirilmiş arayüz.

YouTube partnerleri ve yaratıcıları resmi blogundan yapılan açıklamada:

“Geçtiğimiz Eylül ayında; görüntüleri sabitleme, videoları döndürme, renkleri ve kontrastı artırma, tek tıklamayla renk düzeltme gibi düzenleme araçları tanıtmıştık ve siz kullanıcılarımız da her ay milyonlarca defa bu araçları kullandınız. Şimdi ise bu araçları daha da hızlı, kolay kullanımlı ve güçlü hale getiriyoruz.”

Bugün kullanıma sunulan düzenleme özelliğini Video Manager Edit Enhancements adımlarını takip ederek videolarınızda uygulamaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca düzenleme yapılınca, orijinal video da silinmiyor. Fakat unutmamak lazım ki yalnızca 10.000’den kereden az görüntülenen videolarda düzenleme yapılabiliyor. On bin kereden fazla görüntülenen videolar ise yeni bir isimle ikinci kez siteye yüklendikten sonra düzenlenebiliyor.

Birçok videoyu birleştirme, başlık ve geçiş ekleme gibi daha fazla düzenleme özelliği isteyenler YouTube Video Editor‘ı ziyaret edebilirler.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

DeepMindYoutube
Görüş Bildir