Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YouGov, Dünyanın En Etkileyici ve İlham Veren Kişilerini Açıkladı

Anasayfa > Iq > Teknoloji

YouGov'un uluslararası bir araştırması , 2021 yılı sona ererken, alan ve statüden bağımsız olarak dünya çapında en çok beğenilen kadın ve erkekleri ortaya koyuyor .

Kaynak: https://www.digitalinformationworld.c...

Hem erkekler hem de kadınlar için yapılan anketlerin başında, açık bir şekilde bir numara olan Obamalar geliyor.

Hem erkekler hem de kadınlar için yapılan anketlerin başında, açık bir şekilde bir numara olan Obamalar geliyor.

Sebepler oldukça açık ve net olabilir: Barack Obama etkili bir lider, hem Afrikalı Amerikalılar hem de diğer göçmen topluluklar için ABD'deki yaşamları hakkında bir umut ışığı ve çoğu insanın olduğu gibi liberal siyasetin bir tasviri olarak kabul edildi. için gemide. Görev süresi, Usame bin Ladin'in, kesinlikle gölgeli olsa da, yine de tam bir başarı olan ve kariyeri için harikalar yaratan bir sızma görevinde ölümünü bile yönetti. Michelle Obama çok seviliyor, ancak birkaç farklı nedenden dolayı. Elbette, Barack ile olan evliliği kesinlikle meselelere yardımcı oldu, ancak nihayetinde Michelle'in beğenisi, First Lady olarak yaptığı işe bağlıydı. First Lady tipik olarak bir onur görevi olarak kabul edilirken, Destekleyici olmak dışında hiçbir gerçek ve somut görevi olmayan Obama'nın kariyeri, endemik obeziteyle aktif olarak mücadele ettiğini, yaygın eğitimi teşvik ettiğini ve Barack'ın bile başaramadığı bir şekilde kitlelere ulaştığını gördü. Genel olarak, insanlara hala ilham veren mutlak bir güç çifti olduklarını kanıtladılar ve olmaya devam ediyorlar.

Politikacıların listede çok fazla etkisi var gibi görünüyor.

Politikacıların listede çok fazla etkisi var gibi görünüyor.

Erkekler tarafında, Bill Gates (ünlü teknoloji endüstrisi etkileyicisi) 2. sırada yer alırken, Elon Musk geçen yıla göre birkaç basamak yükselerek şu anda altıncı sırada. Adamın 2021'de ne kadar başarılı olduğunu düşünürsek, nasıl olmayacağını görmek zor. Jackie Chan, her zaman mutlu olacağım etkileyici bir 5. boşluk yuvası aldı ve listenin hiçbir yerinde Jeff Bezos'tan bir iz yok gibi görünüyor (ki bu, evet, çok garip bir haber). Narendra Modi (Hindistan'dan), Imran Khan (Pakistan'dan), Joe Biden, Donald Trump (ABD'den) ve Xi Jinping (Çin'den) gibi dünyanın dört bir yanından politikacıların listede çok fazla etkisi var gibi görünüyor.

Malala Yousafzai ve Greta Thunberg de çevrimiçi ortamda aldıkları aşırı nefrete rağmen listede.

Malala Yousafzai ve Greta Thunberg de çevrimiçi ortamda aldıkları aşırı nefrete rağmen listede.

BM büyükelçisi, aktris ve genel olarak göz alıcı kraliçe Angelina Jolie, kayda değer kadınlar listesinde açıkça ikinci sırada yer aldı. Onu, Birleşik Krallık'ın şu anki hükümdarı olan ikinci Kraliçe Elizabeth takip ediyor. Emma Watson geçen yıldan bu yana 6. sırasını koruyor ve Scarlett Johansson birkaç sıra yükselerek 5. sıraya yerleşti. Bu ikisi ve Aishwarya Rai Bachchan tarafından 13 numarada işaretlenen yeni bir giriş arasında, aktrisler popülerlik listelerinde hala çok fazla ağırlık taşıyor gibi görünüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?