Yoksa Simcity'ye Offline Mod Mu Geliyor?

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Yoksa Simcity'ye Offline Mod Mu Geliyor?

Yoksa Simcity'ye Offline Mod Mu Geliyor?

Ufak da olsa, umut umuttur işte.

Çıkış gününün yankılarından sonra, ortalık biraz durulsa da hala insanlar her daim internete bağlı (Always Online) sistemlere çok da sıcak bakmıyor. Diablo III 'ün sattığı kutuların büyük bir kısmını oyuna döndürememesi, EA 'in SimCity için ücretsiz oyunlar hediye etmesi gibi durum ve sonuçlar çevremizde. İşte bu noktada, EA ve SimCity cephesinden ilginç (ama hemen heyecanlanmaya sebep vermeyen) bir gelişme yaşandı.

SimCity oyuncularına yollanan bir mail varmış (ilk kez Reddit 'te ortaya çıktı) ve bu mail, onların oyuna dair görüşlerini anket şeklinde toplamak için sunuluyormuş. Tabi bu ankette geleceğe dair DLC'ler, eklenti paketleri ya da yamalarla gelecek özelliklere dair de ibareler var. Metro, tek yönlü yollar, çok oyunculu deneyim için loncalar, büyütülen şehirler bunlardan sadece birkaçı.

Ama bir nokta var ki, insanların az da olsa heyecanlanmasına sebebiyet veriyor. " Classic Mode " sekmesinin altındaki bu özelliğin tanımı az çok şu şekilde.

"Çevirimiçi ya da çevirimdışı modda, tümüyle çalışan tekil bir şehri hileler ve açılabilir özelliklerle mükemmel şehir haline getirebilmek"

İşte buradaki "çevirimdışı" (offline) lafı, insanların bu olasılığın tekrar masaya oturtulduğunu düşünmelerine sebep olmuş. Çünkü Mart ayında EA yetkilileri çevirimdışı modun vizyonlarında olmadığının altını çizmişlerdi. Ama bir anda, bu sihirli kelime sahneye dönüş yaptı.

Hep birlikte bu hamlenin ilerleyen günlerdeki etkilerini bekliyoruz. Dünyada hazır olan yerler bulunsa da, hala her daim çevirimiçi olmak her babayiğidin harcı değil ne yazık ki.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir