Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yoğun İstek Üzerine: İkonik Kaşlarıyla 16 Türk Ünlü

Anasayfa > Gıybet

Rahatlıkla 'Gözünün Üstünde Kaşın Var' Diyebileceğimiz İkonik Kaşlarıyla 15 Ünlü isimli galeriye gelen yoğun istekler doğrultusunda Türkiye'deki ikonik kaşları sizin için derledik. Buyrun galerimize...

1. Adile Naşit

1. Adile Naşit

Türkiye'de ince kaş denilince şüphesiz akla gelen ilk isim Adile Naşit ile listemizi açıyoruz. O kaşlar ki en anaç en sevgi dolu kaşlardır. O kaşlar ki yıllar boyunca içimizi ısıtan, yüzümüzde kocaman bir gülümseme yaratan kaşlardır.

2. Türkan Şoray

2. Türkan Şoray

Güzel gözleriyle uyumlu kaşları için söylenecek pek bir söz yok. Ne kaşları gözlerini gölgede bırakır, ne gözler kaşlarını. Ayrılmaz bir ikili olurlar, bir döneme damga vururlar.

3. Şener Şen

3. Şener Şen

Yeşilçam'ın emektar oyuncusu Şener Şen'in kaşlarını hiç unutur muyuz? Usta oyuncu kaç yaşında olursa olsun o kalın ve kara kaşları hiç bir zaman değişmemiştir.

4. Gülşen Bubikoğlu

4. Gülşen Bubikoğlu

İnce çizgi kaşlarıyla bir döneme damgasını vurmuş güzeller güzeli oyuncu Gülşen Bubikoğlu'nu da unutmamak lazım. Yaşı ilerledikçe doğal ve biraz daha kalın kaşlar kullanmış olsa da aklımıza Ah Nerede filmindeki ince kaşlarıyla kazınmıştır.

5. Yadigar Ejder

5. Yadigar Ejder

Kalın ve düz kaşlarıyla sert bir izlenim bıraksa da bizlerde; bilirdik ki o kaşlar masumiyetin, saflığın izlerini taşırdı.

6. Ebru Gündeş

6. Ebru Gündeş

2000'li yılların başında kullandığı ince, kalkık ve keskin kavisli kaşları unutulmaz kaşlardandır. Bir dönem bir çok kadın onun gibi kaşlara sahip olmak için kuaförlere koşuyordu. Neyse ki bu moda fazla uzun sürmedi de kaşlar eski yerlerine oturdular.

7. Şahnaz Çakıralp

7. Şahnaz Çakıralp

Oldukça doğal ve el değmemiş gözüken kısa kaşlarıyla estetik anlayışımızı sorgulamamıza neden oluyor güzel oyuncu.

8. Sinan Bengier

8. Sinan Bengier

Usta tiyatrocu Sinan Bengier'in her zaman 'hazır ol' duruşundaki kaşları unutulacak kaşlar mı? Gelmiş geçmiş en orijinal kaşlardandır kendileri.

9. Zeynep Tunuslu

9. Zeynep Tunuslu

Modacı Zeynep Tunuslu da kalın ve doğal görünümlü kaşlarıyla özdeşleşmiş durumda.

10. İdo Tatlıses

10. İdo Tatlıses

Bir dönem kaşlarıyla sosyal medyayı oldukça meşgul eden İdo, daha sonra kaşlarını şekillendirme yoluna gitmiştir. İkonik kaşlarla ilgili bir galeri hazırlıyorsak bu kaşlara da yer vermek boynumuzun borcudur.

11. Beren Saat

11. Beren Saat

Seyrek ve doğal görünümlü kaşlarıyla bir moda akımı başlattı güzel oyuncu. Çok kısa sürede ikonik oldu kaşları.

12. Ahmet Kural

12. Ahmet Kural

Mimikleriyle ikonik olan bu kaşlara iyi bakın. Böyle kaşlar bir daha kolay kolay gelmez dünyaya. En büyük korkumuz bu kaşlara kramp girmesi.

13. Amine Gülşe

13. Amine Gülşe

Miss Turkey 2014 birincisi Amine Gülşe'nin gür kaşları da kısa sürede ikonik kaşlar arasındaki yerini aldı.

14. Serdar Ortaç

14. Serdar Ortaç

Yıllardır şekli değişmemiş nadir kaşlardandır Serdar Ortaç kaşı. Sade ve sadece Serdar Ortaç'a ait olabilir bu kaş modeli.

15. Sezen Aksu

15. Sezen Aksu

Düz, kalın ve gergin kaşın temsilcisi Minik Serçe olmadan bitiremezdik bu listeyi.

16. Küçük Emrah

16. Küçük Emrah

Küçük Emrah kaşlarını 7'den 70'e herkes biliyor zaten; bu ikonik kaşlar üzerine söylenecek söz yok. Buğulu ve yaşlı gözlerin hiç yalnız bırakmadığı bu kaşlar önünde saygıyla eğiliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
105
50
46
24
19
16
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
kronik blue

beren saat kaşlı olduğunu farkettim

küçük emrah'ı unutmuşsunuz...