Yıldızların Kıyafetleri Tartışma Başlattı

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Yıldızların Kıyafetleri Tartışma Başlattı

Yıldızların Kıyafetleri Tartışma Başlattı

Sertab, 2 saatte 5 kıyafet değiştirirken, Gülşen, 8 konserinde aynı kıyafeti giyerek şaşırttı.

Müzik kariyerinde altın çağını yaşayan Sertab Erener, yıllar geçtikçe güzelleşip kendini yeniliyor. Müziklerinin yanı sıra sahne kostümlerinde de farklı bir tarz yakalamaya çalışan Erener; Özgür Masur, Dilek Hanif, Simay Bülbül ve Özlem Kaya gibi ünlü tasarımcıların kıyafetlerini tercih etmeye başladı. Sahne konusunda hiçbir masraftan kaçınmayan Erener, son konserinde 5 şarkıda bir kostüm değiştirerek rekora imza attı. 2 saatte 5 kostüm giyen Erener, pintiliğiyle tanınan bazı meslektaşlarına ders verdi.

DEMET AKALIN

Gülşen’den zengin miyim?

Şarkıları kadar giydiği sahne kostümleriyle de konuşulan Demet Akalın kıyafete çok para harcamamaya karar verdi. Akalın, “Ben Gülşen’den zengin değilim. Bir kıyafeti 2-3 kez giyiyorum” diyerek artık tasarruf yaptığını dile getirdi.

REKOR GÜLŞEN’DE

8 KONSER 1 ELBİSE

Gülşen 13 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinde yeni albümünü tanıtmış ve bu geceye özel siyah bir kıyafet diktirmişti. Sanatçı, o günden sonra verdiği 8 konserde aynı kıyafeti giydi. Bu durum da Gülşen’in hakkında ‘pinti’ dedikodularının çıkmasına neden oldu.

BÜLENT ERSOY

Aynı elbiseyi 3 kez giydi

Kostümleri ve takıları en çok konuşulan isimlerden biri olan Bülent Ersoy, geçtiğimiz yıl Londra konserinde giydiği beyaz tüylü elbisesini bu sene İstanbul’da iki ayrı konserinde giydi.

SİBEL CAN

5 hafta üst üste aynı kıyafetle çıktı

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AltınBülent ErsoyDemet AkalınGülşenİstanbulKonserTercihmüzik
Görüş Bildir