Yıldız Tilbe, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Açıkladığı Yeni Koronavirüs Tedbirlerine Çok Sert Tepki Gösterdi

1.7bPAYLAŞIM

Abla epey sinirlenmiş...

Yaptığı her açıklamayla gündem olmayı başaran Yıldız Tilbe, dün akşam açıklanan yeni koranavirüs tedbirlerine gösterdiği sert tepki ile yine olay yarattı!

Yazdıklarıyla yine gündeme bomba gibi düştü diyebiliriz!

İşte peş peşe yaptığı paylaşımlar:

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Elbette ki Yıldız Tilbe'nin bu söylediklerinin ardından yorumlar ve tepkiler de gecikmedi...

Her zamanki gibi! 😅

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com
twitter.com

Bir de size soralım o zaman!

Ne diyorsunuz Yıldız ablamızın bu söylediklerine?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hurkan-suren

Abi bu eski buyuk sarkicilar niye teker teker deliriyo? Serdar Ortac tirlatti bi ara. Yildiz Tilbe zaten hep biraz deliydi simdi iyice delirdi

yilmazgunes

aşağıdaki yorumlara bakıyorumda ne dengesiz insanlar var. kadın doğru olanı söylemiş, ev verin yemek verin insanlar aç kalmasın demiş. bunun nesi yanlış bir anlam veremedim şimdi

hurkan-suren

Yanlis degil, surdurulebilir degil.

mito-uzumaki

abla içme şunu nolur

criglernajjar

Kusura bakma; ama Yıldız Tilbe de olsan devletin kurallarına istesen de istemesen de uyacaksın. Bu sadece Türkiye'de olan bir şey değil, hangi ülkenin sınırları içinde bulunuyorsanız, o ülkenin kurallarına uymak mecburiyetindesiniz. Bugün meslektaşlarım hasta bakmaktan bitme noktasına geldiler ve bunu göre göre aşı olmak istemiyoruz, ilaç kullanmak istemiyoruz gibi triplere girmeyin lütfen. Eğer insanlık namına içinizde azıcık bile olsa vicdan varsa doktorların halini görmezlikten gelemezsiniz, demem o ki sizden beklenen tek şey salgının getirdiği sorumlulukları yerine getirmekti; ama ona bile problem çıkartıyorsunuz. Yemin ediyorum 3 yaşındaki çocuktan farkınız yok, bu milletin bu kafayla en azından bu dünyada bir arpa boyu yol almasına imkan yok.

Gizli Kullanıcı

Beyefendi, insanların "problem çıkarma" nedeni ne biliyor musunuz? Sanırım bilmiyorsunuz, şöyle anlatayım: Evet, diğer ülkelerde devletin getirdiği kurallara uyuluyor fakat kurallarla birlikte getirilen, vatandaşa ve sağlık çalışanlarına tanınan imkan, bizim devletimizden daha farklı. Vatandaşların sokağa çıkması yasaklanıyor fakat yine bu süreçte evde kalmak zorunda olan vatandaşın kazanamadığı maaşı da ödeniyor. Bu sayede insanlar, işsizlikten -yani dolaylı olarak parasızlık ve beraberinde gelen aç,susuzluktan- ya da koronadan ölmek arasında bir seçim yapmıyor. Evet, her ne kadar hükumetin getirilerinden hoşnut olmasak da bu sınırlar içerisinde uymamız gereken kurallar var ve bunu ihlal eden bir sürü insan da var. Fakat süreci yanlış yönetmeden doğan bu sorunu, vatandaşlara yoramazsınız. V atandaşın bu "kötü" sonuçlara katkısı %10 ise, sürecin yanlış yönetilmesi %90.

Gizli Kullanıcı

Bu sırada, aşı olmak istemeyen vatandaşın suçu ne? Güvenemiyor. Koronadan daha kötü bir "illetin" başına sarmasını istemiyor ve korkuyor. Bu fikirde olan nice sağlık çalışanı da vardır. Tüm dünyanın ithal ettiği/edeceği aşıyı uygulamak yerine, yine dünyanın tercih etmediği bir aşıyı tercih etmemiz, insanları ürkütüyor.

garden_gnome

Hangi ülkede çalışmayanın maaşı ödeniyor? Avrupa ve Amerika'da insanlar işlerini kaybetti. Eh Çin'de, Yeni Zelanda'da, Avustralya'da korona bitti zaten herkes normal işine gidiyor. Hangi ülke bu maaşı ödeyen ütopik ülke?

Gizli Kullanıcı

İstersen mesaj olarak yazayım sana?

rivaille

Cahilin teki bu kadın. Cehaletin bu kadar prim yapması cahillerin bu kadar cesaretlenmesi seslerinin çıkması çok ürkütücü

Görüş Bildir