Yıldırım: “Öyle Bir Futbolcu Getireceğim ki Ağızları Açık Kalacak”

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Yıldırım: “Öyle Bir Futbolcu Getireceğim ki Ağızları Açık Kalacak”

Yıldırım: “Öyle Bir Futbolcu Getireceğim ki Ağızları Açık Kalacak”

F.BAHÇE’DE Aykut Kocaman’ın göreve tekrar başlamasıyla birlikte başkan Aziz Yıldırım’a sunduğu transfer listesi merak konusu oldu. Bu sezon yapılan tüm transferlerde etkin rol alan Ali Yıldırım inzivaya çekildiği için başkan operasyonu bizzat yönetiyor.

İDARİ menajer Hasan Çetinkaya, Aykut Kocaman ve başkan Aziz Yıldırım’ın bildiği bu isimler bu günlerde gün yüzüne çıkmaya başladı ancak takımın en kritik bölgesi olan Alex’in mevkii için arayışlar en önemli transfer hamlesi olarak görülüyor. Almanya’nın Wolsfurg takımında oynayan Diego, maliyet olarak F.Bahçe’ye yüksek geldi. Inter’de oynayan ve yüksek ücretinden dolayı kulübün satışına izin verdiği oyuncusu Hollandalı Sneijder de bonservis ücretinin dışında kendi alacağı parada indirimi kabul etmiyor. İtalyan medyası ise Meireles’le Sneijder’i takas olacağına dair haberlere imza attı.

GÜNDEMİ SARSACAK

BU gelişmelere ek olarak Kocaman’ın geri dönüşünde gündemi sarsmak ve Aykut Kocaman’ın yerini sağlamlaştırmak isteyen başkan “Öyle bir futbolcu getireyim ki tüm kamuoyu bu gelecek isme bir şey diyemesin” düşüncesinde.

Kuyt transfer edilirken çok önemli bir stratejiye imza atılmıştı. Önce kamuoyu bu ismi son güne kadar hiç duymamış, sonrasında da pazar günü özel uçakla yanına gidilerek ilk resmi görüşmede 2 saatin sonunda imzalar atılmıştı. Kuyt, pazarlık aşamasında, “Ücretimi indiriyorum ancak, benden daha fazla alacak oyuncu olacak mı?” diye sorduğunda “Hayır, tavan ücret seninki (2 milyon 850 bin Euro) dense de bu rakam esnek ve üzerine çıkılabilir bir oran.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AlmanyaAykut KocamanAziz YıldırımDiegoFenerbahçe Spor KulübüKuytMeirelesWesley Sneijdertransfer
Görüş Bildir