Yıldırım'ın Çılgın Planı

-

Yıldırım'ın Çılgın Planı

Yıldırım'ın Çılgın Planı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın planına göre Taraftar Kart'ın değişik bir şekli hayata geçirilecek. Kartın ücreti bin 500 Euro olacak. 1 milyona yakın üyeden 1 milyar euroluk kaynak yaratılması hedefleniyor.

Mahkeme kararıyla özgürlüğüne kavuşan başkan Aziz Yıldırım yavaş yavaş kulübe ağırlığını koymaya başlıyor...

365 gündür Sarı- Lacivertli kulüpten uzak kalan Yıldırım yeni hedefler ve projeler peşinde: "Kulübün kasasına 1 milyar euro koyacağım..." Kulüple ilgili olarak planlarını yakın çevresiyle paylaşan başkan Aziz Yıldırım’ın, “Kulübün 14 bin 700 üyesi var. 10 bin TL veren kulübe üye oluyor. 3 Temmuz’dan bu yana şunu bir kez daha gördüm ki Fenerbahçe’de inanılmaz bir potansiyel ve destek var, bunu değerlendireceğim. Bu potansiyelle dünya kulübü olma yolunda büyümeye çalışacağız. Yargıtay süreci tamamlandığı gün itibariyle neler yapacağımızı herkes görecek” dediği öğrenildi.

TARAFTAR KART’IN BENZERİ

Başkan Aziz Yıldırım’ın kafasındaki en büyük projelerden biri ise şöyle: Fenerbahçe’nin 14 bin 700 üyesi var. 10 bin lira veren üye olabiliyor. Yıldırım’ın yeni planlamasında Fenerbahçe’ye tam üyelik olmayacak. Daha önceki Taraftar Kart sistemi gibi ancak daha özellikler içerecek bir sistem getirilecek.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aziz YıldırımFenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüYargıtay
Görüş Bildir