Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yetişkin ve Dürüst Kadınlara Özel Test: Sana Yatak Tavsiyeleri Veriyoruz!

700PAYLAŞIM

Sekste bir kadının yaptığı en büyük hatalardan biri kocasına ya da erkek arkadaşına en yakın kız arkadaşıymış, ‘kankasıymış’ gibi muamele yapmasıdır. Özellikle ilişki süresi uzayınca, kadın erkekle her şeyini paylaşmaya başlar. Kocaman bir yanlış... Bakalım daha ne yanlışların var, yatakta neyi değiştirmelisin, cevabı testte!

1. Hangi sütyen modelini tercih edersin?

2. Heyyyy sevdiceğine hangisini yakıştırırsın?

3. Eşinle aynı şeyleri giyecek olsan hangisini tercih ederdin?

4. Hangi tavşansın? ;)

5. Oooo geldik iç gıcıklayan bir soruya; hangi yatakta sevişmek istersin?

6. O zaman hangisinde şarap keyfi yapmak istersin?

7. Değişiklik olsun diye yatağının tam tepesine güzel bir duvar kağıdı yaptırmak istiyorsun diyelim; bu hangisi olurdu?

8. Ve geldik sona özel bir gece için tercih edeceğin ayakkabı hangisi olurdu?

Bedenini sev lütfen!

O seni sen olduğun için sevdi bunu unutma, sen kendini sevmeyi bırakırsan o da sevmez artık. Kendine değer vermeyene kimse  değer vermez, kocan olsa bile bıkar belli bir zaman sonra. Kısa ya da uzunsun, şişman ya da çok zayıf fark etmez. Kendini sev ve bedeninle barışık ol, cinsel hayattan zevk almanın ilk ve en önemli koşuludur. Hadi bakalım eşinle gerektiğinde aydınlıkta, birlikte ol ve evde iç çamaşırlarınla dolaşmanın vakti geldi bence. İlk önce kendi bedeninle flört etmelisin. Bol şans!

Temel içgüdünü konuştur!

Sana yatağın altın sırrını veriyoruz; erkeğin doğasında cinsel olarak uyarılmak için duymaya ve görmeye ihtiyacı vardır. Bunu ondan esirgemen de en az onun kadar senin de cinsel uyumunu etkiler. Duygularını dile döksen iyi edersin;) Filmlerde gördüğün o gerektiğinde inlemek, çığlık atmak gibi bedensel duyumlar nasıl ortaya çıkıyor sanıyorsun:)

Orgazm taklidi yapıyorsun, yapma!

Durumun deformasyonu karşılıklı cinsel beklentilerin azalmasıyla ilişkini istemediğin bir noktaya getirir. Bu seni orgazm taklidine kadar götürür, dur bakalım orada ve dürüst ol seksin bittiği ilişki sadece arkadaşlığa dönüşmüştür ve güneşi taksan yakana yine de ısınamaz olursun. Toparlanman lazım...

"Seks Bombası" mısın sen beee!

O bebeğim buradan çok yorum yapamıcam, söylenecek çok şey var, hatta harika şeyler var, evetttt... Ama sayfayı tehlikeye atabilirim, doğru yoldasın böyle devam et, sana verecek tavsiyem yok, hatta bir ara buluşsak konuşsak mı ne dersin;)

9. Yatakta patates çuvalı gibi olma!

Bu ne ya soyunsan olmaz, giyinsen olmaz oturtamadım ben seni yatakta bir yere, ya dur durrr yanlış anlama oturtmak derken, offf iyice sıvıyorum farkındayım:) Şöyle kıvrak tavırlar, cilveler nerede kaldı hani? Kadınsın sen bunu unutma lütfen, belindeki o güzel kıvrımı kullanmayı bil...

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kokos

"Seks Bombası" mısın sen beee! O bebeğim buradan çok yorum yapamıcam, söylenecek çok şey var, hatta harika şeyler var, evetttt... Ama sayfayı tehlikeye atabilirim, doğru yoldasın böyle devam et, sana verecek tavsiyem yok, hatta bir ara buluşsak konuşsak mı ne dersin;)

leyla-m-va

Yatakta patates çuvalı gibi olma! Bu ne ya soyunsan olmaz, giyinsen olmaz oturtamadım ben seni yatakta bir yere, ya dur durrr yanlış anlama oturtmak derken, offf iyice sıvıyorum farkındayım:) Şöyle kıvrak tavırlar, cilveler nerede kaldı hani? Kadınsın sen bunu unutma lütfen, belindeki o güzel kıvrımı kullanmayı bil...

derin-yakamoz

Herkese aynı sonuç mu?

imbatsdaughter

Tavsiye yok mu..

yesilzeytinn

"O bebeğim buradan çok yorum yapamıcam, söylenecek çok şey var, hatta harika şeyler var, evetttt... Ama sayfayı tehlikeye atabilirim, doğru yoldasın böyle devam et, sana verecek tavsiyem yok, hatta bir ara buluşsak konuşsak mı ne dersin;)" ahahahaaa...sayfayı tehlikeye atmak mı :D

Görüş Bildir