Yerel Seçimler Öne mi Alınıyor?

 > -

Yerel Seçimler Öne Mi Alınıyor?

Yerel Seçimler Öne Mi Alınıyor?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, "Mutabakat noktasında diğer partiler olumlu bakarlarsa yerel seçimleri 6 ay öne alabiliriz" dedi.

AK Parti Giresun İl Başkanlığını ziyaret eden Tanrıverdi, AK Parti iktidarının 10 yıllık süreç içerisinde Türkiye'ye çok önemli hizmetler yaptığını anlattı.

AK Parti iktidarının Türkiye ile birlikte büyüdüğünü ifade eden Tanrıverdi, her seçim oylarını artırarak yollarına devam ettiklerini belirtti.

Yerel seçimlerin olağan koşullarda 2014 Mart ayında yapılacağını kaydeden Tanrıverdi, olumsuz kış şartları nedeniyle geçen yerel seçimlerde Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterinin düştüğünü hatırlattı.

Tanrıverdi, bu olumsuzluklar sonucunda o günkü şartlarda ve sonrasında, 'kış şartlarında seçim yapılması çok uygun olmuyor son baharda seçim yapılmalı' gibi değerlendirmeler yapıldığını belirterek, "Öyle inanıyorum ki diğer siyasi partilerde bu noktada görüşlerini yavaş yavaş ortaya koymaktalar. Bu seçimler 2014'te yapılması gereken yerel seçimler, büyük bir ihtimalle kimi partilerin açıklamasından da anlıyoruz ki son bahara kaydırılacaktır. Bu anlamda bizim için seçimin tarihi çok önemli değil. Çünkü biz seçim için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz" diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma Partisi
Görüş Bildir