Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yere Batsın Böyle İddia! 1996 Yılında 100.000$ İçin Silikon Meme Taktıran Çılgın Adam!

614PAYLAŞIM

Sıçarım böyle iddianın içine arkadaş. Değil 100.000 dolar 500.000 dolar bile olsa böyle şey yapılır mı? Çüş!

Bu manyak herifçoğlunun adı Brian Zembic.

Kendisinin ruh sağlığının pek de yerinde olmadığını düşünüyoruz ama tabii bu bizim kişisel görüşümüz. Elimizde böyle bir veri yok. Aslında bizi de pek ilgilendirmez ruh sağlığı ama yine de yorum yapmadan duramadık.

Kendisi tam bir kumarbaz.

1961 yılında Kanada'da doğan bu adam özellikle tavla ve yirmi bir isimli iskambil oyununda ustalaşmış profesyonel bir kumarbaz. 90'lı yılların sonuna doğru da adını "bir bahsi kazanmak için her şeyi yapabilecek adam" olarak duyurmuş ve küçük çaplı bir şöhret de yakalamış.

Ama en ses getiren iddiası tabii ki de 1996 yılındaki manyaklığın kitabını yazmış olan bu iddia.

Zembic'in kendisi gibi kumarbaz olan Jobo isimli arkadaşı bir gün çıkıp Zembic'e göğüslerine silikon taktırıp bir sene boyunca da silikonları çıkartmadan dolaşması halinde 100.000 dolar para vereceğini söylemiş. Bugünün parasıyla 150.000 dolara tekabül eden bu miktarı gören Zembic'in tabii ki de gözleri fal taşı gibi açılmış ve hemen iddiayı kabul etmiş.

90 beden memintolar.

Hemen bir plastik cerrah bulup bıçak altına yatan Zembic, silikonları taktırıp 90 beden memintoların sahibi olmuş ve tam bir yıl boyunca bu memintoları taşıyacağı konusunda Jobo'yla anlaşmış. Jobo da parayı Brian'ın iddiayı kazanması halinde rahatça alabilmesi için bir yedi emine emanet etmiş.

Nasıl da göğsünü gere gere sergiliyor memintolarını!

Gel zaman git zaman bir senelik süre dolmuş ve Brian iddiayı kazanıp 100.000 Amerikan dolarını cukkalamış. Ancak bir sene sonunda memintolarını çok sevdiğinin farkına varan Brian onları çıkartmaktan vazgeçmiş. Bir yandan bunun şöhretine şöhret kattığının da farkında olan Brian 2016 yılında olmamıza rağmen halen memintolu ve böyle yaşamaktan da oldukça mutlu.

Bu sene 20. yılını kutluyor.

Bu yıl yani 2016'da memintolu 20. yılını kutlayan Brian dalya dedi. Ömrünün sonuna kadar memintolarını çıkartmayı düşünmeyen Brian'ın kumar tutkusunu size biraz daha açıklamak için şu kısa anektodu da anlatmadan geçmeyelim. Brian memintolarını taktırmak için plastik cerraha gittiğinde doktoru tavla oynamaya ikna etmiş ve bir saat sonunda adamın 5000 dolarını almış. Böylece bu operasyon da bedavaya gelmiş. Son olarak memintolarını arkadaşına ilk gösterdiğinde 10 dakika boyunca güldüklerini anlatan Brian, Jobo'nun kendisine "hayatımda kaybettiğim en güzel 100.000 dolar" dediğini söylüyor. İçeriğimizin sonuna geldiğimiz  şu anlarda Brian'a bundan önce birçok kişiye yaptığımız gibi Allah'tan akıl fikir diliyor yok ben şöyle büyük kumarbazım böyle manyağım diyenlere aha da bu adamı gösterip çenelerini kapatmanızı tavsiye ediyoruz. Esen kalın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-birol

geçenlerde izlemiştim adam halinden memnun gibiydi :)

gulsah-onuralp

yakışmış bence asdkalşdk

bu74k

100.000 mi lan ev alcak param olsa ölene kadar çıkarmam türkiyede 100.000 dolar ne demek

tugrul-cil

yatağa kustum gece gece

boraagunes

Şimdi kimse herkese karışamaz. Özgürlüğü bidir.

Görüş Bildir