Yeni Yılda İşinizi Büyütmek İçin Almanız Gereken 10 Karar!

133PAYLAŞIM

2016 yaklaşırken hayatınızla ilgili önemli kararlar alıyorsunuz. Peki ya zamanınızın büyük kısmını alan işinizle ilgili kararlar? Sizin için 2016 kapıdayken işinizi büyütmek için almanız gereken 10 kararı derledik (Bazıları için biz de kendimize söz verdik).

1. İşlerimi önceliklendireceğim

Aynı anda birden çok işe kalkışıp, performansımı düşürmeyeceğim. İşlerimi önceliklendirip belirli bir sürede tek bir işe odaklanacağım.

2. Tahsilatlarımı hızlandıracağım

İş yapmak, müşterilerle iyi ilişkiler kurmak güzel, ama sarkan tahsilatlarımı halledeceğim! Bunun için tahsilatları hızlandırma kitabını bir an önce okuyacağım.

3. Harcamalarımı kontrol altında tutacağım

Şirketimdeki harcamaları kontrolümde tutacağım! Çalışanların ve şirketimin harcamalarını düzenli olarak Paraşüt ile takip edeceğim.

4. Ödemelerimi planlayıp, kötü sürprizlerin önüne geçeceğim

Hemen bir online ön muhasebe programı edinip, ödemelerimi düzenli olarak takip edeceğim, bu yıl kötü sürprizlere yer yok!

5. Daha iyi bir iş-yaşam dengesi kuracağım

Sağlıklı bir iş yaşam dengesi kurup, enerjimi daha verimi olarak işe aktaracağım. İlk iş olarak da İş Yaşam Dengesini Korumanın 10 Altın Kuralı'nı öğreneceğim.

6. Operasyonumu büyüteceğim

Daha iyi bir finansal planlama ile operasyonumu büyüteceğim! Böylece daha çok iş, daha çok istihdam yaratacağım.

7. Elektronik faturaya geçip, maliyetleri düşüreceğim

Bir an önce elektronik faturaya geçip, fatura kesme ve gönderme maliyetlerimi düşüreceğim.

8. Bütçemi arttırmadan daha fazla reklam vereceğim

Yıllık bütçemi arttırmadan gelir ve giderlerimi doğru planlayarak daha fazla kaynağı reklama aktaracağım! Böylece cebimden fazla para çıkmadan, işimi büyüteceğim.

9. Nakit akışımı düzenleyeceğim

Nakit akışımı kayıt altına alıp, yıl boyunca kasamda ve cebimde ne kadar para olacak bileceğim. Bunun için bugün bir online ön muhasebe programı kullanmaya başlayacağım!

10. Kararları uygulamak için yardım alacağım

Yeni yılda işimle ilgili aldığım kararları uygulamak için benim gibi 50.000 işletme sahibine çözüm sunan Paraşüt'ü bugünden 30 gün ücretsiz kullanmaya başlayacağım! Kararlarımı gerçekçi planlara dönüştüreceğim.

Binlerce Paraşüt’lü girişimci arasında hemen sen de yerini al!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
batuhanncom

Paraşüt virali için Onedio ekibine teşekkür ederim. :) Şahsi olarak bir kullanıcı fikri ve deneyimi soracak olur iseniz... Ön muhasebe programı www.ofisim.com/on-muhasebe-programi Ofisim'in programıdır. Hem geliri, gideri, stoğu, cariyi tutabilirsiniz. Hem de tüm iş süreçlerinizi, müşterilerinizi ve kayıtlarınızı tutabilirsiniz.

Gizli Kullanıcı

*yapmadı*yapamadı*yapacak gücü bulamadı*amaan boşver deyip geçti*

Görüş Bildir