Yeni Star Wars Serisinin Tretmanı Hazır!

-

Yeni Star Wars Serisinin Tretmanı Hazır!

Yeni Star Wars Serisinin Tretmanı Hazır!

Serinin hikaye örgüsü Toy Story 3'ün senaristi Michael Arndt tarafından yazıldı...

Oyuncak Hikayesi 3 (Toy Story 3)'ün senaristi Michael Arndt'ın, çekilmesi düşünülen 3 yeni Yıldız Savaşları (Star Wars) filminin tretmanını bitirdiği ve ünlü yönetmenlere gönderilmeye başlandığı duyuruldu.

Küçük Gün Işığım (Little Miss Sunshine) filminin Oscarlı senaristi Star Wars Episode 7 'nin hikâye örgüsünü yazmaya Lucasfilm'in Disney'e satılmasından aylar öncesinden başladığı ve filmin ana hatlarını içeren 50-60 sayfalık tretmanın hazır olduğu bildirildi. Şimdi gözler senaryoya son halini verecek olan muhtemel isimlere ve tabii ki yönetmenlere çevrildi.

Senarist Arndt, yine bir Disney şirketi olan Pixar'la yakın ilişki halinde bulunan bir isim. Açlık Oyunları (The Hunger Games) gibi seri filmlerle çalışmasının getirdiği tecrübe ve Oscar sahibi oluşu, Disney'in Arndt'ı seçmesindeki en önemli etkenler olarak sıralanıyor.

Kulislerde filmi yönetmesi en güçlü aday olarak öne çıkan isimse Kick-Ass ve X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class) filmlerinin yönetmeni Matthew Vaughn ile zamanda yolculuk temasına bağımsız bir bakış atan Safety Not Guaranteed filminin yönetmeni Colin Trevorrow olarak gösteriliyor.

Haberin Tamamı İçin:

'Star Wars' Serisine Yeni Yazar

'Star Wars' Serisine Yeni Yazar

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Star WarsStar tvWalt Disney
Görüş Bildir