Yeni Road Rash Geliyor Mu?

Gamer-

Yeni Road Rash Geliyor Mu?

Yeni Road Rash Geliyor Mu?

Eğer yeterince istersek neden olmasın

1999 yılının unutulmaz oyunlarından Road Rash'in yardımcı tasarımcısı ve kodcusu Dan Geisler, Reddit sitesi üzerinden yayınladığı bir postta, yeni bir Road Rash oyunu yapmayı düşünebileceğini belirtti.

Geisler, "Üçüncü oyundan sonra yeni bir oyun ihtimali hiç tartışılmadı çünkü benim de heyecanım sönmüştü. Ancak şimdi yeni bir Road Rash için hazırım. Road Rash'i oynamayı ben de özledim. Eğer yeteri kadar ilgi olursa, bir kickstarter kampanyası düzenleyebilirim." dedi.

Hakları hala EA'in elinde olan oyun için Geisler'in ne planladığını bilmiyoruz ancak EA Markalar Müdürü Frank Gibeau, 2011 yılında Road Rash'in geleceği hakkında yöneltilen soruya; "10 yıl önceki oynanışın üstüne yeni teknolojiyi dayayarak güzel bir oyun yapmış olmayız. Yeni bir şeyler eklememiz lazım" diyerek konuya sıcak bakmadıklarını belirtmişti.

Her yapımcının soluğu kickstarter'da alıyor olması elbette hoş değil ancak eski klasikleri eğer hakkıyla hayata geçirmelerinin tek yolu buysa, cebimizi bir kere daha yoklayabiliriz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

oyun
Görüş Bildir