Yeni Korku Kaynağımız Outlast'tan 11 Dakika!

-

Yeni Korku Kaynağımız Outlast'tan 11 Dakika!

Yeni Korku Kaynağımız Outlast'tan 11 Dakika!

Kamerasız yaşam bize haram.

YAZAN

Onur Kaya

Dijital yollardan PC’ ye ve PS4 ’e teşrif edecek olan yeni korku oyunumuz Outlast ’ın E3 oynanış görüntüleri yayınlandı.

Elimizde kamera, ürke tırsa dolaştığımız oyun, Massive Mount Tımarhanesi’ nde geçiyor ve bizi bağımsız gazeteci Miles Upshur rolüne oturtarak mekânın bütün korku ve gizemini önümüze seriyor. Videoda da gördüğümüz üzere kameramız çok önemli ve karanlık odalarda gece görüş özelliği kullanmak en büyük gerekliliklerden, o yüzden sağda solda bulunan pilleri kaçırmamak gerekiyor. Oyun göz ucuyla ya da kapı aralıklarından gösterdikleriyle sizi diken üstünde tutmayı biliyor. Kafasıyla gövdesi severken ayrılan bol bol bedene rast gelsek de, arada ufaktan sıyırmış ya da ölmesine ramak kalmış insanlar da bizi karşılıyor. Ama canlılardan misafirperver olanlar sadece kurbanlar değil, madem korkmaya geldik, azıcık ilgilenenimiz olsun değil mi? Tabi arkadaş işi abartmıyor, her fırsatta önümüze atlamayıp önce diğer kurbanlarla karşılaşmamızı bekliyor ki başımıza gelecekleri ufaktan görelim.

Prince of Persia, Assassin’s Creed, Splinter Cell ve Uncharted gibi oyunlarda çalışmış kişiler tarafından kurulmuş Red Barrel Stuidos ’un yaptığı oyun şu haliyle oldukça umut vaadedici görünüyor diyebiliriz. Yeni bir Amnesia vakası yla karşılaşabilmek dileğiyle.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Assassin's Creedoyun
Görüş Bildir