Yeni Ev Yeni Dekorasyon

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Yeni Dekorasyon

Yeni Dekorasyon

Yeni bir eve taşınıyor, eşya yeniliyor ya da yeni evleniyorsunuz; yeni dekorasyon yapmak için karar vermenin ne kadar zor olduğunu hissedenler mutlaka olacaktır. Kafanızın karıştığı, kararsız kaldığınız anlarda yapacağınız en iyi şey biraz araştırma yapmak ve yeni dekorasyon fikirlerini öğrenmek olmalıdır.

Göreceğiniz herhangi bir örnek yapmak istediklerinizin bir yansıması olabilir. Örneğin salon ve oturma odası dekorasyonu için mavi, kahve, hardal renklerini kullanarak yapılan dekorasyon ya da gri şık duvar kağıtları ile siyah lake yatak odası takımının uyumu hoşunuza gidebilir. Bu örneklere bakarak kendi dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Banyonuzu yeni yaptıracaksanız yer ve duvar seramikleri için kararsızlık yaşayarak yorucu araştırmalara girmenize gerek yok. Birçok seramik firmasının online kataloglarında örnek banyoları rahatlıkla görebilir nasıl bir banyo istediğinize karar verebilirsiniz. Yapılı örnekleri görmek her zaman fikir oluşturmanıza yardım eder.

Mutfak ve yatak odalarında kullanacağınız renk kombinasyonları, tezgah, mutfak dolabı, eşyalar ile oluşan uyumu net bir şekilde görebilir; nasıl bir yatak odasında uyumak istediğinizi en azından duvar rengi ve mobilya rengi konusunda karar vererek oluşturabilirsiniz. Tek ve kararlı bir şekilde odaklanmak evlilik hazırlıkları ya da taşınma esnasında daha az yorulmanızı sağlayacaktır.

Marjinal renkler ya da mobilyalar kullanmak istediğinizde örneğin gri ve forforlu yeşili banyoda kullanmak istiyorsanız bunu örnek üzerinde görerek karar vermek en doğrusu olacaktır. Aklınıza gelmeyen renklerin bir arada kullanıldığı iç dekorasyon fikirleri ile sistemli ve az zaman harcayarak kendinize has dekorasyonunuzu yapabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Evlilik
Görüş Bildir