Yeni Call Of Duty Yıl Sonuna Doğru Kapımızda!

-

Yeni Call Of Duty Oyunu Onaylandı, Yıl Sonuna Doğru Kapımızda!

Yeni Call Of Duty Oyunu Onaylandı, Yıl Sonuna Doğru Kapımızda!

Activision lafı dolandırmadı

Nasıl ki her sene bir FIFA, bir PES, bir NHL oyunu bekliyoruz, aynı şekilde bir Call of Duty oyunu olmadan da o yılı bitirebileceğizi hiç sanmıyoruz. Activision da bunun farkında olduğundan lafı fazla dolandırmadı; Activision CFO'su Dennis Durkin, geliştirilmekte olan yeni Call of Duty oyununun geleceğini doğruladı. Ayrıca bu senenin yeni konsollara geçişten dolayı geleceği öngörmenin geçmiş yıllara göre daha zorlu geçeceğini de vurgulandı, yani hedefler Black Ops II'nin başarısı kadar bir seviyede değil. CEO Eric Hirshberg de bu yeni oyunda çıtayı eski tecrübelerinin sayesinde yine yükselteceklerini dile getirdi.

Dedikodular oyunun Modern Warfare 4 olacağını söylüyor ve sanırız ki yanılma payı pek az ama asıl merak edilen konu oyun yeni nesil konsollara (da) çıkıp çıkmayacağı. Dedikodular oldukça pozitif. Bakalım ilk CoD "sızıntıları" ne zaman gerçekleşecek...

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 29'luk editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

CEOFIFAKoreoyun
Görüş Bildir