Yemek Tercihlerine Göre Hangi Mesleği Yapmalısın?

2.3bPAYLAŞIM

Bu testimizde yemek tercihlerin bize senin hakkında bazı bilgiler verecek. Biz de bu bilgileri sindirip sana öneriler sunacağız. Hadi bakalım hemen teste!

1. Başlayalım..

Beyaz!
Şarap=Kırmızı!
Bütün gün rose içebilirim.
Ben almayayım.

2. Canın Fast Food istedi diyelim...

3. Evet!

4. Hepsi birbirinden lezzetli!

5. Hepsini istiyorum!

6. Hayatının sonuna kadar bir de!

Ekmeksiz yapamam.
Pizza kesinlikle.
Pide olsun da.
Lah ma cun!

7. Denizden babam çıksa yerim diyenlerden misin yoksa?

Doktor çıktı!

İnsanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun. Onlar da zor zamanlarında senin yanında olmaktan büyük keyif alıyorlar çünkü tavsiyelerin ve yardımların her zaman işe yarıyor. Arkadaş grubunun koruyucu meleğisin. Herkes güvende, mutlu ve sağlıklı olsun istiyorsun. Belki bir gün dünyayı da kurtarırsın. Kim bilir?

Yazar çıktı!

Zamanının büyük çoğunluğunu kendi kafanın içinde geçiriyor, düşüncelerinin içinde kayboluyorsun. Bunu kötü anlamda söylemiyoruz, yanlış anlaşılma olmasın! Dünya ve çevren hakkında her zaman fikirlerin ve planların var, e bunu kağıda dökmekten niye çekiniyorsun?

Aktör çıktı!

Sendeki Allah vergisi empati yeteneği kimsede yok! İnsanların düşüncelerini okuyor, acılarını resmen hissediyorsun! Bunlar oyunculukta inanılmaz işine yarayacak özellikler. Ayrıca insanlar da karizmana hasta! Kariyer olarak yapmasan bile en kötü tiyatro yapmalısın bizce!

Veteriner çıktı!

Hayvanlarla aranda ilginç bir bağ, güzel bir ilişki var. İnsanlara nazaran hayvanlarla vakit geçirmek sana daha çok zevk veriyor. Bu demek değil ki insanlarla anlaşamıyorsun! Sadece hayvanlarla birlikte olmaktan çok zevk alıyorsun. Doğal hayata alışık, sessiz ve en önemlisi kelimelere ihtiyaç duymadan kendini anlatabilen bir yapın var. Bu özelliklerinle mükemmel bir veteriner olursun!

Öğretmen çıktı!

Bilgi senin en büyük tutkun. Yeni şeyler öğrenmek, araştırmak, okumak büyük zevklerin arasında. Peki öğrenmekten bu kadar zevk alan biri öğretirken neler hisseder? Sınıfın içinde olman gerekmez, insan olan her yerde bir öğretici olarak disiplinli, eğlenceli ve parlak öğrenci grupların olacağına eminiz!

Avukat çıktı!

Tutkulu, hırslı ve kararlı yapının yanına çalıştığın konu hakkındaki bilgi birikimini koyduğumuzda seninle bir tartışma da kimse yarışamaz! İnsanları okumada çok başarılısın. İnsanları tartmakta çok başarılısın. İnsanları savunmakta da çok başarılısın. E daha ne diyelim?

Tasarımcı çıktı!

Dünya'yı diğer insanlardan daha sanatsal, daha renkli ve daha canlı gören bir yapın var. Yaşamaktan zevk alıyor, Dünya'nın sana verdiklerini kendine göre düzenlemekten büyük haz duyuyorsun! Yaşadığın mekana bir şeyler katabildiğin sürece hayata tutunuyor ve bu aşkla yaşıyorsun!

Pilot çıktı!

Doğal bir lider, iyi bir yol göstericisin. Hem özel hayatında hem de okul hayatında insanların dinlediği, belki de biraz kendinden yukarıda gördüğü karakter sensin. Bu burnun havada demek değil. Sadece liderlik dürtünün sana getirisi bunlar. Başarılı bir insan olmanın yanına bir de soğuk kanlılığın ve kararlılığını katınca pilot olmak senin için en doğru tercih.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Görüş Bildir