Görüş Bildir

Yayın Yasağı Getirildi: 'Şırınga Çikolata' Yüzünden Yaşamını Yitiren Mert Köksal Soruşturmasına Gizlilik Kararı

Anasayfa > Gündem

Okul kantininden aldığı 'şırınga çikolata' kapağının boğazına takılması sonucu hayatını kaybeden 7 yaşındaki Mert Yağız Köksal için yürütülen soruşturmaya gizlilik kararı ve yayın yasağı getirildi.

Köksal'ın ölümüyle ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen dosyayla ilgili gizlilik kararı alındı. Dosyaya ayrıca yayın yasağı da getirildi.

Ne olmuştu?

Mert Yağız Köksal, 10 Aralık 2019'da boğazına şırınga şeklinde çikolata kapağının kaçması sonucu fenalaşmış, önce aile sağlık merkezine, ardından hastaneye götürülen çocuk kurtarılamamıştı.

Ayrıca bakınız 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
75
25
15
3
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
çaylak yazar

Büyük şirketler var işin içinde tabi gelecek. Zira bu süreçte satışlar düşmemeli. Çocuklar çok mu umurlarında sanıyorsunuz?

isotlu-baklava

Bu haberi duyduğumdan beri geceleri uykum kaçıyor. Benim de oğlum var, deliriyorum aklıma geldikçe bu çocuğun ölümü. İhmaller, cahillikler ve rant öldürdü bu... Devamını Gör

rcpbyrm

ana haberi kaldırın aq her habere yasak gelecek az kaldı !

Abuzer Kadayıf

Tüm haberler show tv gibi olsa çok işlerine gelir. En başta 5 dakika cumhurbaşkanına yer veriyor sonrası hep laylaylom, bir de bu kanalı güle eğlene izleyen ... Devamını Gör