Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yay Kadınını 13 Maddede 13 Ünlüyle Nasıl Tanırsınız?

 > 
1.7bPAYLAŞIM

1. Ortamdaki en dikkat çekici kadındır yay kadını. İlk görüşte hemcinsleri tarafından sevilmeme olasılığı yüksektir. Beden ölçüsü, boyu ne olursa olsun enerjisi ile farkedilmemesi imkansızdır.

Scarlett Johansson

2. Zekidir, zekice davranışlar sergiler.

Perran Kutman

3. Esprili ve neşelidir, etrafındakileri güldürür.

Bilinçli olmasa da Miley Cyrus

4. Her daim gülümsemeye hazır bir yüzü yay kadınında bulabilirsiniz.

Taylor Swift

5. Fakat bazen fazlasıyla başına buyruk, dikkatsiz ve kendini beğenmiş bir kadın olabilir.

Nicki Minaj

6. İlgili olduğu alanlar klişelerden uzak, keşfedilmemiş alanlardır. Yay kadını herkesin yaptığını yapmaktan hoşlanmaz, farklılığı sever. Hayatı değişiklikler ve sürprizler ile doludur.

Jennifer Connelly

7. Dostları için bir vefa timsali olsa da tehlike saçtığı durumlar da olabilir.

Kirsten Gillibrand

8. Enerjisi yüksektir, monotonluğu sevmez, sürekli yenilik ister. Dolayısı ile düşünmeyi, üretmeyi, yaratmayı sever. Belki de biraz maymun iştahlıdır.

Britney Spears

9. Belli moda akımlarına noktası virgülüne uymaya çalışmak yay kadınına terstir, kendi modasını kendi yaratır. Rahatına düşkündür ve bunu tarzına da yansıtır.

Sertab Erener

10. Yüksek enerjisini hem işine hem ailesine hem arkadaşlarına ayırmayı bilir. Gezmeyi ve eğlenmeyi ihmal etmez. Çok sık seyahat eder, yeni yerler araştırıp keşfetmeyi sever. Sosyal yaşamı oldukça hareketlidir.

Katie Holmes

11. Her daim yemek yiyebilir, saat önemsizdir.

Amanda Seyfried

12. Tüm bu etkinlikleri gerçekleştirirken ‘para’ yalnızca bir araçtır, doğal olarak birikim yapmaya fazla yatkın oldukları söylenemez.

Christina Aguilera

13. En çok bilinen ve en dikkat çekici özelliği özgürlüklerine düşkün olmalarıdır. ‘Biz tutsak yaşamak istiyoruz, biz özgürlük istemiyoruz sanki. Peh!’ dediğinizi duyar gibiyim. Yay kadınının da erkeğinin de özgürlük tutkusu normalden fazladır, bunu ancak yaşayan bilir.

Sia Furler

İyi veya kötü birçok özelliği bünyesinde barındırma kapasitesine sahip yay kadınını birkaç maddede tanımak elbette zordur. En iyisi siz bir yay kadını ile tanışın

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yami.rain

Muhteşem tespit :D otobiyografimi mu okuyom la diye düşündüm :D

bluemoon

yay olduğum için şanslıyım saten en sevdiğim burçlar yay aslan ikizler :DD

iremkiziltan

işte ben!

miss-simpson

yayları üzmeyin beyler

wichita

burcumun yay olmasını seviyorum doğuştan şanslıyız bence :D

Görüş Bildir