Vali Mutlu: 'Yasal Olarak Açıklama Yapamam'

 > -

Yasal Olarak Açıklama Yapamam

Vali Mutlu: Şu anda adliye bir operasyon sürdürüyor. İlave bir açıklama yasal olarak doğru değil. Şu aşamada farklı bir açıklama yapma durumunda değilim

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu , bakan oğullarının da aralarında bulunduğu çok sayıda ismin gözaltına alındığı yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili, “Şu anda adliye bir operasyon sürdürüyor. İlave bir açıklama yasal olarak doğru değil. Şu aşamada farklı bir açıklama yapma durumunda değilim” dedi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilen ve aralarında İçişleri Bakanı Muammer Güler , Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ’ın oğullarının yanı sıra, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ile işadamı Ali Ağaoğlu ’nun da bulunduğu 22 isme yönelik yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili gazeteciler kısa bir açıklamada bulundu.

Vali Mutlu, “Şu anda adliye bir operasyon sürdürüyor. İlave bir açıklama yasal olarak doğru değil. Şu aşamada farklı bir açıklama yapma durumunda değilim. Tamamlandıktan sonra tüm bu belgeleri kamuoyu almış olacak” diye konuştu.

T24

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraErdoğan BayraktarHüseyin Avni MutluİstanbulMuammer GülerRüşvetZafer Çağlayanali ağaoğlu
Görüş Bildir