Görüş Bildir

Yargı 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ceylin Mi, Ilgaz Mı Haklı Çıkacak?

Anasayfa > Güncel

Kanal D'nin yeni dizisi Yargı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ceylin oldukça kötü bir durumda eve girerken Ilgaz'ın 'Katil o evden biri ama hangisi?' dediği duyulur. Ilgaz katilin Engin olduğunu söylerken Ceylin ona 'Yanıldığını göreceksin' diye karşılık verir. Öte yandan Ilgaz bir oyun kurup tuzağa düşenin katil olduğunu söylerken Ceylin yapamayacağını düşünüp ağlamaya başlar. İşte Yargı 5. bölüm fragmanı...

İlk bölümü 19 Eylül'de yayınlanan Kanal D'nin yeni dizisi Yargı kısa sürede çok sevildi. Ay Yapım imzalı aksiyon ve dram türündeki Türk dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yargı dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Yargı yeni bölüm fragmanı...

Yargı Son Bölüm Özeti

Yargı Son Bölüm Özeti

Zafer’in sorgusuna şahit olan Ceylin, İnci’yle ilgili kaldıramayacağı gerçeklerle karşı karşıya kalır. Bunun üzerine bir de Zafer’in geçmişte yaptıklarının sonucu şüpheliler listesine girmesi Ceylin’i adeta yıkar. Babasından yana sınanma vakti Ceylin’dedir, ikisi arasında büyük bir sorgulama yaşanacaktır.

Ilgaz da Ceylin gibi, babasının ve kardeşinin sırlarla dolu hayatlarını çözmeye ve gerçeği öğrenmeye çalışmaktadır. Ancak bu sefer Çınar’la ilgili yapması gereken çok önemli bir seçim vardır. Üstelik bu seçim, Ceylin’le ikisini katilin kim olduğu gerçeğine götüren yolda keskin bir ayırıma götürecektir. İkisi de kendi planlarını uygularken bir yandan birbirlerine karşı yeni yeni yeşertmeye çalıştıkları güven duygusu tekrar sınanacaktır.

Ilgaz ve Ceylin, göze aldıkları bütün zor seçimlerinin bedelini ödemek üzeredirler. Gerçeğe ulaşmaya çalışmak onları zamanla yakınlaştırırken, aileleriyle aralarında duvarların yükselmesine sebep olur. Acaba bu duvarların karşısında yıkılmadan ayakta kalabilecekler midir?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?