Yaptırdıkları DNA Testlerinin Ardından Aileleri Konusunda Hayatlarının Şokunu Yaşayan Kişiler

1PAYLAŞIM

Yaptırmaktan korkmadım değil! 😱

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/alexalisitza/fa...

1. "Ailem İrlandalı olduğumuzu söylüyor ancak soyadımız farklı olduğu için DNA testi yaptırdım. Sonucunda yarı İrlandalı yarı İskoçyalı olduğumuz ortaya çıktı...

Bir yıl sonra en yüksek DNA eşleşmesinin benimle olduğunu ve biyolojik babasını aradığını söyleyen Polinezyalı birinden mail aldım. Sonrasında ise dedemin başka genç bir annenin çocuğu olduğu ve kadının dedemin babasıyla dört yıl sonra evlendiği ortaya çıktı. Meğersem dedemin babası Ohio'da yaşayan Albert adında bir adammış ve savaşa gitmiş. Aynı zamanda Polinezyalı adamın da babasıymış. Yanımıza döndüğünde kimseye bir şey söylememiş."

2. "Kızıl saçlı olduğum için kendimi İrlandalı zannediyordum. DNA testi yaptırdığımda %75 Norveçli olduğum ortaya çıktı...

Diğer genlerim ise Almanya ve İngiltere'den geliyordu. Yani İrlandalı değildim ve babam da başka birisiydi. Gecenin bir vakti onu arayıp bu haberi vermiştim."

3. "DNA testi yaptırdığımızda annemin kardeşleriyle DNA'ları uyuşmuyordu. Sonrasında ülkenin bir ucundaki bir kadın mail attı...

Başta kadına inanamadık ancak sonrasında annemle benzedikleri dikkatimizi çekti. Sonrasında annemin babasının ve annesinin lise aşkı olduğu ortaya çıktı ancak ilişkileri anneannem evlendikten altı yıl sonra da devam etmiş."

4. "Baba tarafım Koreli ve babaannem soyağacımıza çok düşkündü, bu yüzden test yapmak istedi...

Meğersem Japon genimiz varmış ve biraz tarih bilgisi biliyorsanız bunun neden kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor. Babaannem ve dedem hala bu konuda çok üzülüyorlar."

5. "Evlatlık olan babam iki yıl önce biyolojik ailesini bulmak için test yaptırdı. Sonuçlar geldiğinde babamın kuzenini bulduk ve onu aradık...

Sonrasında bu sayede babamın birkaç üvey kardeşi olduğunu öğrendik. Bir tanesi de bizden yarım saatlik uzaklıkta yaşayan bir kadındı. Kadının çok güzel bir ailesi ve artık bizim de iki küçük kuzenimiz var."

6. "Öncelikle evlatlık olduğumu belirtmek istiyorum. DNA testi yaptırdığımda amcalarımı, halalarımı ve diğer aile büyüklerimden bazılarını buldum...

Onlarla iletişime geçtiğimde benim varlığımda haberleri olmadığını söylediler çünkü babam zamanında, biyolojik annemin hamileliği konusunda yalan söylediğini düşünmüş."

7. "DNA testi yaptırmadım ancak biyoloji dersinde kan gruplarıyla ilgili konuyu işlerken anne ve babamın kan grubuyla uyuşmadığımı fark ettim...

Öğretmenimiz bu konuyla ilgili anne ve babamla konuşmam gerektiğini söyledi."

8. "Dedem hep annesinin babasını aldattığını düşünüyordu ve hatta bu yüzden diğer kardeşleri tarafından dışlandı.

Kendisi, en küçük kardeşinin biyolojik kardeşi olmadığını sandı ancak test yaptırdığında biyolojik babası olarak bildiği kişinin doğru olmadığını öğrendi. Bu duruma çok üzüldü çünkü en küçük kardeşinin başka birinden olduğunu düşünüyordu."

9. "Kardeşimle soyağacımıza baktığımızda amcamın bir çocuğu daha olduğunu gördük ancak kendisini tanımıyorduk...

Annemle konuştuğumuzda amcamızı aradı ve amcam da tüm olanları itiraf etti. Şu an iki kuzenim durumu biliyor ancak amcamın eşinin hiçbir şeyden haberi yok."

10. "Bir gün DNA testi yaptırdım ve annemle babamın genleriyle benim genlerimin uyuşmadığını öğrendim...

Ardından evlatlık olduğumu itiraf ettiler. Bir de iki tane üvey kardeşim varmış. Hatta bir tanesi erkek arkadaşımla aynı liseye gitmiş."

Sizin bildiğiniz benzer hikayeler var mı? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Millette Ne Fetişler Var! İleri Yaştaki İnsanlar ile Cinsel Birliktelik Yaşama İsteği: Gerontofili - onedio.com
Millette Ne Fetişler Var! İleri Yaştaki İnsanlar ile Cinsel Birliktelik Yaşama İsteği: Gerontofili - onedio.com
Öğrendiğiniz Anda Hayatınızı Çok Daha Kolay Bir Hale Getirmeyi Vadeden Birbirinden Yararlı 15 İpucu - onedio.com
Öğrendiğiniz Anda Hayatınızı Çok Daha Kolay Bir Hale Getirmeyi Vadeden Birbirinden Yararlı 15 İpucu - onedio.com
Nevada Çöllerinde Yapılan Atom Bombası Testleri Dünyaya Nasıl Zarar Veriyor? - onedio.com
Nevada Çöllerinde Yapılan Atom Bombası Testleri Dünyaya Nasıl Zarar Veriyor? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir