Yalçın Akdoğan'dan Olay Videoya Yanıt

 > -

Yalçın Akdoğan'dan Olay Videoya Yanıt

Yalçın Akdoğan'dan Olay Videoya Yanıt

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Siyasi Başdanışmanı Yalçın Akdoğan'ın eniştesi Oktay Ferşat'a ait olduğu ileri sürülen görüntülere Akdoğan'dan tepki geldi.

Başbakan Tayyip Erdoğan 'ın Siyasi Başdanışmanı Yalçın Akdoğan'ın eniştesi Oktay Ferşat'a ait olduğu ileri sürülen görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Gizli çekim olduğu anlaşılan videoya göre, Oktay Ferşat, Sağlık Bakanlığı bürokratlarına rüşvet verdiğini söylüyor. Videoda Ferşat ayrıca, "Sağlık Bakanlığı benden 100 bin TL rüşvet aldı" diyor. Üstelik bu rüşvetin dosyasını Başbakan'a gönderdiğini de iddia ediyor. Bu videonun sosyal medyada hızla yayılmasının ardından Yalçın Akdoğan bu sabah kendi Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Akdoğan, "Bir hısmımızla ilgili tüm iddiaların hem aylar önce açtığım davayla, hem de bilgi sahibi oldukça ilgili mercilerce üzerine gidilmektedir. Ancak hiç bir ilişkim ve dahlim olmayan olayları, konuşmadığım ve davalık olduğum şahısları benimle ilişkili gibi göstermek alçaklığın, kahpeliğin daniskasıdır. Kişilik suikastine giren kim olursa onlarla da onların iplerini elinde tutanlarla da iki cihanda hesaplaşacağız" ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/Y_Akdogan/statuses/414991564914839552

https://twitter.com/Y_Akdogan/statuses/414992068155809792

https://twitter.com/Y_Akdogan/statuses/414993610304917504

Radikal

Haberin Tamamı İçin:

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanRecep Tayyip ErdoğanRüşvetTwitterolay
Görüş Bildir