Yahudi Gülen'i Tanımladı: ABD Merkezli Din Adamı

-

Yahudi Gülen'i Tanımladı: ABD Merkezli Din Adamı

Yahudi Gülen'i Tanımladı: ABD Merkezli Din Adamı

Filistinli mazlumları acımasızca katleden terörist İsrail devletinin, Fethullah Gülen ve örgütüne verdiği destek dikkat çekiyor. Başbakan Erdoğan'a ve AK Parti'ye düşmanlık besleyen İsrail, ABD'de rehin tutulup yönlendirilen Gülen'i kendisine yakın hissediyor. Erdoğan'a "Siyonist düşmanı" nitelemesi yapılırken, Gülen'e ise "Yahudi sever imam" diye methiyeler diziliyor. İsrail'de yayımlanan aşırı sağcı Jerusalem Post gazetesindeki bir analizde, "Erdoğan'ın AK Parti'si ile Gülen'in Hizmet Hareketi'nin iki farklı kökten geldiği, Gülen'in destekçilerinin Türk-İslam'ını tercih ederken, Erdoğan'ın ise Arap İslam'ını benimsediği" belirtiliyor. Filistinli mazlumlara sahip çıkan ve Mısır'daki darbeye karşı çıkan Erdoğan'a sert eleştiriler yöneltilirken, Gülen ise "ABD merkezli Türk din adamı" tanımlamasıyla okuyucuların beğenisine sunuluyor! Atatürk tarafından kurulan CHP ile Gülen hareketinin Erdoğan'a karşı ittifak kurduğunun altı çiziliyor. Gülen'in laik kesimle işbirliğine gittiği dile getiriliyor. Fethullah Gülen destekçilerinin 'Arap İslam'ını tasvip etmediği, gerçek İslam olarak 'Türklerin İslam'ını gördüğü belirtiliyor.

MÜSLÜMAN'A KİN, SİYONİSTE GÖZYAŞI!

Fethullah Gülen'in Yahudilere duyduğu sempati dikkat çekiyor. Filistin'deki vahşeti görmezden gelen ve Hamas'ı terörist olarak gören Gülen, "Yahudi çocukları için ağlıyorum" demişti. Gülen'in Mavi Marmara olayından sonra "Otoriteden izin alınmalıydı" sözleriyle katil İsrail askerlerine sahip çıkması herkesi şaşkına uğratmıştı.

Yeni Akit

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAmerika Birleşik DevletleriBaşbakanCumhuriyet Halk PartisiFethullah GülenFilistinİsrailKatilMısırTercih
Görüş Bildir