Yabani Hayvanlarla Konuşup Onları Evcilleştirdiğini İddia Eden Oyuncunun Enteresan Hikayesi

4PAYLAŞIM

Ne ilginç insanlar var.

Kaynak: https://www.ladbible.com/community/weird...

Sabina Mach, Steven Segal ve Post Melone gibi isimlerle beraber ekranlarda göründü, ancak çalışmadığı zamanlarda onu tilkiler, tavus kuşları ve ayılarla takılırken görmek çok olası.

Bu Teksaslı kadının hayvanlara olan ilgisi çocukluk zamanlarına dayanıyor ve büyürken etrafında her zaman küçük büyük pek çok hayvan olmuş. Mach, yıllar içinde doğayla arasında, vahşi türlerle konuşmasına ve evcilleştirmesine olanak sağlayan özel bir yakınlık geliştirdiğine inanıyor.

Mach, LADbible'a "Enerjimi algılayabildiklerini hissediyorum." dedi.

Benim fikrime göre; hayvanlar tıpkı insanlar gibi. Beyinleri, psikolojileri, kişilikleri ve diğer her şey tamamen onlara nasıl davrandığınıza bağlı. Eğer bir hayvan agresif davranıyorsa bunun her zaman insanın suçu olduğunu düşünürüm çünkü onları sinirlendirmek için bir şeyler yapıyorlar -  o anda hayvanla etkileşime giren insan bunu yapmasa bile daha önceden başka biri tarafından o hayvana yapılmış bir şey olabiliyor. Özellikle de vahşi hayvanlarla etkileşime geçiyorsanız o hayvanların daha önce avlanılmaya çalışılıp çalışılmadığını ya da ateş edilip edilmediğini bilemiyorsunuz.

Model ve oyuncu olan Mach, her ne kadar hayvanla içli dışlı olsa da, vahşi hayvanlarla etkileşime geçtiğinde hiçbir şeyin garantisi olmadığının da farkında.

Herkes farkında ki bir hayvan her zaman iyi davransa da, öyle davranmayacağı bir an olabilir. Ve bu genelde oluyor. Yani bunu hiçbir zaman bilemezsin, ve hiçbir zaman da bilemeyeceğini düşünüyorum. Ayrıca tabi ki bir hayvana doğru koşup "Ah çok tatlısın, gel buraya da sana sarılayım" diyemezsiniz, direk sizden kaçarlar.

Mach, her şeyin "enerjiye" bağlı olduğuna inanıyor.

Eğer bir hayvana güzel bir enerjiyle yaklaşırsanız ve sadece oturup onu gözlemlerseniz belki size yaklaşabilir ya da ona yavaşça yaklaşmanıza izin verebilir. Sonrasında ise hayvan "Bu insan bana bağırarak koşmuyor, neler oluyor acaba?" diye düşünerek meraklanacaktır. Bir kez size yaklaştıklarında ya da siz onlara yaklaştığınızda enerjinizi hissedecekler, onlara ulaşacaksınız ve iletişim kurabilmeye başlayacaksınız.

Mach'in 5 köpeği var ve hayvanlarla daha fazla vakit geçirmek istiyor.

Eğlence sektöründe çalışıyorsanız, hayvanların size eşlik etmesi güzel bir değişiklik oluyor. Bu sektörün her zaman sevmediğim pis bir tarafı var ama hayvanlarlayken böyle bir şey tecrübe etmiyorsunuz çünkü onlar maddiyatı ya da başka şeyleri umursamıyorlar.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Günümüz Hayvanları ve Atalarının Bu 15 Karşılaştırmalı Görüntüsü Ağzınızı Açık Bırakacak - onedio.com
Günümüz Hayvanları ve Atalarının Bu 15 Karşılaştırmalı Görüntüsü Ağzınızı Açık Bırakacak - onedio.com
Varolduklarına İnanamayacağınız Dünyanın En Garip 22 İnsanı - onedio.com
Varolduklarına İnanamayacağınız Dünyanın En Garip 22 İnsanı - onedio.com
'Kim Bu Değişik?' Dediğimiz İnsanların Belirgin 17 Özelliği - onedio.com
'Kim Bu Değişik?' Dediğimiz İnsanların Belirgin 17 Özelliği - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
blvckstne

ben türkiye'de hayatta kalmaya çalışıyorum. bence bu daha büyük bir yetenek ve çaba.

darkosman

Sen yinede çok yanaşma bacı..

gizliyazarr

bi gün götüne ayı pençesi yedi mi görürüm o zaman :D

Görüş Bildir