Yabancı Yatırımcı Türkiye'deki Ortağını İnternetten Seçecek!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Yabancı Yatırımcı Türkiye'deki Ortağını İnternetten Seçecek!

Yabancı Yatırımcı Türkiye'deki Ortağını İnternetten Seçecek!

Yabancı Yatırımcı Türkiye'deki Ortağını İnternetten Seçecek!

Türkiye’nin ilk ve tek şirket evliliği web portalı www.sirketortagim.com ‘un gördüğü ilgi üzerine yabancı yatırımcıya yönelik www.mergeintukey.com yayın hayatna başladı.

İş dünyasının duayen isimlerinden Mehmet Buldurgan ’ın kurucusu olduğu Türkiye’nin ilk ve tek şirket evliliği sitesi www.sirketortagim.com kısa sürede 1000 üyeye ulaştı. Yatırımcı, danışman ve KOBİ’lerden oluşan üyelerden gelen talepler ve sektördeki fırsatlar değerlendirilerek Ocak 2013 itibari ile www.mergeinturkey.com da hizmete açıldı.

Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcı, fon ya da uluslararası şirketler, www.mergeinturkey.com 'da stratejik ortaklığa hazır 1000 üye bulacaklar.

Projelerin İşlevi?

Yeni ekonomik hayatın vazgeçilmez mecralarından biri olan internetin önem payı her geçen gün daha da artmakta. Milyonlarca insanın iletişim kurduğu internet ortamında artık şirket birleşme ve satın almaları bu projeler sayesinde artık mümkün.

Ekonomik hayatın içinde yer alan üç farklı kesime hizmet veren web sitesinde, şirketini satmak isteyen ya da ortak arayan işletmeler, başarılı ve vizyoner şirketleri satın almak isteyen yatırımcılar ve bu alanda hizmet veren danışmanlar aynı platformda buluşuyor. Ortak bulmak isteyen “Satıcılar”, yatırım yapmak isteyen “Alıcılar” ve bunlara destek olacak “Danışmanlar” olarak 3 ayrı profilin bulunduğu şirketortagim.com sayesinde, şirket evlilikleri kurumsal bir ciddiyetle ele alınıp, iş dünyasına yeni bir kültür ve anlayışı getiriliyor.

Bu portallar sayesinde, sizlerde hızlı ve kolay bir şekilde;

Güvenilir ortaklar bulabilir,

İş birliği ve yatırım yapabilecek KOBİ’ ler bulabilir,

Görevinde uzman, profesyonel danışmanlar ile iş birliği yapabilirsiniz.

MergeInTurkey.com ‘un lansmanı, şirket evliliği konusunda ABD’deki en itibarlı oluşumlardan biri olan AM&AA tarafından düzenlenen “ The Middle Market: Our World of Opportunity in 2013 ” konferansında yapıldı. 30 ülkeden yaklaşık 500 kişi / firmanın katıldığı Miami’deki konferansta, www.mergeinturkey.com , AM&AA’ ya üyeliğini gerçekleştiren ilk ve tek Türk şirketi unvanını kazandı.

Girişim Haber ailesi olarak Mehmet Buldurgan ve ekibini projeleri için tebrik ediyor, SirketOrtagim.com 'a yurtiçi, MergeInTurkey.com 'a da yurt dışı çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik Devletleriweb
Görüş Bildir