Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ya Doğruysa? Mike Tyson'ın 1995'teki Maçında Seyirciler Arasında Zaman Yolcusu Olabilir!

-
Abone ol

Konu zaman yolculuğu olunca, bütün iddialar kulağa çılgınca geliyor...

Mike Tyson’ın 1995’te Nevada’da gerçekleşen boks maçından bir görüntü, komplo teorisyenlerini harekete geçirdi.

Görüntüde ön sıralardan bir seyircinin karşılaşmayı günümüz akıllı telefonlarına benzer bir cihazla fotoğrafladığı görülüyor!

Komplo teorisyenlerine göre bu kişi yalnızca gelecekten gelmiş bir zaman yolcusu ya da yüksek teknolojiye sahip bir uygarlıktan gelmiş bir uzaylı olabilir!

Zaman makinesine atlayıp boks maçı izlemek?

Mike Tyson’ın dört yıllık aranın ardından ilk kez ringe çıktığı bu maçın tarihi bir önemi var. Bu maç tüm zamanların en çok hasılat yapan boks maçı.

Karşılaşmanın videosu ilk olarak 2015 Eylül'de yüklendi. Bu da tartışmaların başlangıcı anlamına geliyordu.

JammyBantam isimli Youtube kullanıcısı bu anı fark etti ve diğer kullanıcılarla paylaştı.

İşin doğrusu ilk kameralı cep telefonu 2000 yılında satışa sunuldu ve görüntüdekine benzer bir yanı da yoktu.

Olaydan 5 yıl önce, günümüzdeki akıllı telefonlara benzeyen bir cihazın kullanımı gerçekten sıradışı bir vaziyete işaret ediyor.

Aklın yolu bir. İddiadan sonra görüntüdekine benzeyen cihazlar tek tek araştırıldı. Olayın çılgın bir zaman yolcusunun işi değil de, yeni bir kamera almış sıradan bir izleyici olduğu fikri ortaya atıldı.

Evet, bu dönemde epey ilginç kameralar üretilmiş. Olaydaki nesne de muhtemelen onlardan biriydi.

Bu ilk zaman yolculuğu kanıtlarından değil...

Geçtiğimiz aylarda Adidas ayakkabı giymiş mumya da büyük tartışma yaratmıştı.

Ve de bu laptop bilgisayar barındıran Yunan heykeli…

Tuhaf, öyle değil mi?

Sizce zaman yolculuğuna dair teoriler gerçek olabilir mi?

İmkanı yok!
Neden olmasın?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
16logs

aslında teorik olarak geleceğe zamanda yolculuk yapmak mümkün :) ama geçmişe zaman da yolculuk yapılabileceği fikri kimsenin aklına yatmaz genelde :) ama benim yatıyor aklıma , hani şöyle bi paradox vardır geçmişe gidip dedeni öldürürsen sen hiç var olamassın ve var olamassan geçmişe gidip dedeni öldüremessin diye uzayıp gider ve cevapa ulaşamayız :) bana sorarsanız eğer geçmişe gidip o dedemiz olan adamı öldürebiliyorsak o adam belkide bizim dedemiz değildir . yada biz dedemizi öldürürüz ama birde anneannemiz var o gidip başkasıyla evlenir belkide onuda öldürürüz ama onlarında anne ve babası var yani bana kalırsa bizim geçmişe gitmemizi engellememiz için çok eskiye kadar akrabalarımızı öldürmemiz gerekir bence buda apayrı bir paradoxsa yol açar belkide :) ama cidden ya zamanda yolculuk mevsuzu insanın kafasını allak bullak ediyor :)

Gizli Kullanıcı

iphone 8 olabilir

fatih-demirbas1

Arkadaşlar cümlete iyi günler diliyorum, Sadece bir hususa değinmek istiyorum zira yakın zamanda parası olan şahıslara uzay seyahatleri düzenlenmeye başlandı bildiğiniz üzere bundan 100 yıl önce bu tür bir olayın meydana geleceğini söyleseler kimse inanmaz ve gülüp geçerdi hatta hastaneye bile yatırılabilirdiniz... Sadete geleyim belki de bu görüntüyü alan kişi çok iyi bir boksör ya da boks sporuna çok tutkun bir zengin olabilir ve gelecekte de kontrollü olarak büyük paralarla bu ölümsüz anlara tanıklık etmeye yarayacak makinalar ya da sistemler geliştirilmiş olabilir.Yani gene zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor da olabilir. Not: Charlie Chaplin filmlerinden birinde de cep telefonuyla konuşan bir kadın vardı ilgilenen arkadaşlar onu da bi izlesin. İyi günler dilerim.

goguse

Adidas çakma galiba

quentynmartell

hadi tyson u anladım da şu hiyeroglife laptop diyen ciddi manada güney yarımküredeki insanlar neden aşağı uzaya düşmüyor diyenlerden farksız :D

Görüş Bildir