Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

X-Men: Apocalypse 19 Mayıs 2016'da vizyonda

Anasayfa

Marvel Comics tarafından yayımlanan, bir kurgusal karakterler topluluğunun önemli karekterlerinden olan X-Men ilk 1963 yılında çizgi roman olarak hayat bulmustur. Karekterin yaratıcısı Stan Lee ve Jack Kirby'dir.

X-Men ilk olarak 2000 yılında sinama filmi olarak  Bryan Singer tarafından çekilmiştir. X-Men 2 2003'da, X-Men: Son Direniş 26 Mayıs 2006'da, X-Men Başlangıç: Wolverine 2009'da, X-Men: First Class 2011'de, Wolverine 2013'de ve son olarak X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 2014 yılında gösterime girmiştir. Bryan Singer'in yönettiği, kadrosunda Jennifer Lawrence, Rose Byrne ve Oscar Isaac gibi isimleri bulunduran X-Men: Apocalypse'ten X-Men serisinin son filmi olarak 19 mayıs 2016’da vizyona gircek.

Vizyon tarihi: 19 Mayıs 2016

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Sophie Turner, Nicholas Hoult, Rose Byrne, Olivia Munn,

Tür: Aksiyon, Bilimkurgu

Ülke: Abd

Dil: İngilizce

FİLM ÖZETİ

Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Professor X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.En çok devam filmi çekilen fantastik bilimkurgu efsanesi olma yolunda ilerleyen X-Men'in 2016 yılında seyircisiyle buluşacak olan yapımın yönetmen koltuğunda yine Bryan Singer oturacak.  X-Men: Apocalypse adıyla vizyona girecek filmin kadrosunda yine Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, James McAvoy,Evan Peters gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: http://www.bizkadinlar.com/sinema/x-m...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?