Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

WhatsApp Normale Döndü

Anasayfa > Gündem

Facebook tarafından satın alınmasının ardından bir haftadır gündemden düşmeyen mesajlaşma yazılımı WhatsApp, şu dakikalarda gönderdiğiniz mesajları iletemiyor.

Milyarlarca dolar para ve hisse karşılığında Facebook tarafından satın alınmasıyla gündeme oturan WhatsApp mesajlaşma sistemi şu sıralarda gönderdiğiniz mesajları yerine iletemiyor. Kullanıcıları, mesaj göndermeye çalıştıklarında, normalde bağlantınız yoksa çıkan, mesajın sunuculara iletilmesinin beklendiğini gösteren saat ikonuyla karşılaşıyor.

Kaynak: http://shiftdelete.net/whatsapp-coktu...

WhatsApp Normale Döndü

Facebook tarafından değerinin üzerinde bir rakam ile satın alınan ve satışından kısa bir süre sonra sistemi çöken WhatsApp tekrar aktif hale geldi.

Yarım milyar kullanıcısı bulunan WhatsApp bu süre zarfında bir çok kullanıcısını da kaybetti. Sistem’in çöktüğünden habersiz olan bir çok kullanıcı da uygulamada bir sorun olduğu gerekçesi ile telefonlardan sildi veya gün boyu sistem’e girmeyi denedi.

AndroidiOS, Windows Phone ve BlackBerry cihazlarda WhatsApp’ın uzun saatler boyunca hizmet verememesi artık iletişimin bir kalbi haline gelen uygulamanın sosyal medyada tepki görmesine neden oldu.

Sistemsel olarak büyük zarar gören WhatsApp’ın kullanıcılar tarafınadan bazı özelliklerinin kullanımında sorun yaşandığı ve fotoğraf gönderimlerinin yapılamadığı gözlendi.

Kaynak: http://teknoglo.com/whatsapp-aktif-ha...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?