Wasteland 2'Ye Göz Atmak İster Misiniz?

-

Wasteland 2'Ye Göz Atmak İster Misiniz?

Wasteland 2'Ye Göz Atmak İster Misiniz?

O zaman sizi yeni videoya alalım...

Son olarak Brian Fargo 'nun Ekim ayında VG247 ile yaptığı söyleşi sayesinde hakkında yeni bilgiler edindiğimiz Wasteland 2 'den uzun süredir haber alamıyorduk ki InXile Entertainment yepyeni bir video yayınladı.

Peki ne var bu 17 dakikalık yeni videoda derseniz kısaca aktaralım; video Wasteland 2 'deki çeşitli Cult'ların radyo yayınları ile başlıyor. Her Cult'ın kendi propagandasını yaparken diğerini kötülediği ve çorak topraklarda hayatta kalmak istiyorsak kendilerine katılmamız gerektiği yönündeki yayınlardan sonra ise Wasteland 2 'den ilk oyun içi görüntülerle karşı karşıya kalıyoruz.

InXile 'dan Chris Keenan 'ın anlatımı eşliğinde grubumuzla ilk göreve çıktığımız videoda oyunun arayüzü , mekanlar ve dövüş sistemine dair çeşitli içerikler görmekteyiz. Bunlara ek olarak ise yetenek ve diyalog sistemine de göz attığımız videonun direkt olarak oyun motorundan alındığını ve bunların Wasteland 2 'nin son halini yansıtmadığını da ekleyelim.

gazetecilik mezunu. çok müzik dinliyor. bayağı video oyunu oynuyor. bolca kitap ve çizgi roman da okuyor. hah bir de gitarı var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kitapmüzikoyun
Görüş Bildir