Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Vücudunun Neresiyle Düşündüğünü Söylüyoruz!

4.3bPAYLAŞIM

Melekelerinde herhangi bir aksaklık olmayan her insan düşünmeye mecburdur. Düşünmüyorum diyenin bile bu yargıya ulaşabilmesi için bir şeyleri düşünmesi gerekir. Dünyadaki milyarlarca insan düşünüyor olsa da herkes çok farklı hedefler koyup farklı yollar izliyor. Bunun temel sebebi de düşünürken belirlenen öncelikler. İşte o öncelikleri belirlerken vücudunun neresiyle düşündüğün de çok önemli. Bakalım sen vücudunun neresiyle düşünüyorsun?

1. Sevgilinle buluşamaya giderken birinin yardıma ihtiyacı olduğunu gördün. Ne yaparsın?

Yardım ederim
Normalde dikkatimi bile çekmez
Yoluma devam ederim

2. Bir şeyler satan yaşlı bir insan gördüğünde aklından hangisi geçer?

Ona bakacak kimse yok mu acaba?
İhtiyacım olmasa da sattıklarından alırım
Hiç ilgilenmem

3. Gün geldi ve bir seçim yapman gerekiyor: Mantık evliliği yapar mısın?

Artı ve eksilerine göre bir karar veririm
Yaparım
Asla yapmam

4. Bir arkadaşının eski sevgilinle çıktığını gördün. Tavrın ne olur?

Olabilir, abartmamak gerek
Kendi işime bakarım ben
Bir daha ikisiyle de konuşmam

5. Bunlardan sadece bir tanesini seçmen gerekse hangisi olurdu?

Cinsellik
Bilim
İnanç

6. Eski sevgilinle arkadaş kalabilir misin?

İhtiyaç durumuna göre evet
Belki, o da isterse düşünürüm
Hayır, hiç sanmam

7. Ağustos böceği ile karıncanın hikayesinde sen hangi taraf olurdun?

Ağustos böceği
Karınca
İkisine de biraz benzerim

8. Gelecek için plan yapma konusunda nasılsın?

Öyle şeyler düşünmem
Detaylı planlar yaparım
Plan yapsam da uygulayamam

9. Haberlerde en çok hangi bölüm dikkatini çeker?

Politika
Magazin
Yaşam

Beyin!

Senin için hayatı en güzel şekilde yaşamanın yöntemi mantıklı düşünmek ve bunları hayata geçirebilmek! Bunu söylerken elbette robot gibi hareket ettiğini veya duygularından tamamen bağımsız kaldığınız söylemiyoruz ama onların etkisi oldukça az. Kısa vadede aldığın kararlar seni mutlu etmekten çok uzak görünse de her durumda huzura eren sen olacaksın!

Kalp!

Her adım atışında önce kalbine kulak verenlerdensin! Böyle olması aptal olduğun ya da zekanı kullanmaktan kaçındığın anlamına gelmez. Hayatı yaşamaya dair tercihi bu yönde yapmışsındır. Bu durum seni çok mutlu ediyor olsa da kısa süreli kırgınlıklar ve pişmanlıklara yol açtığı da muhakkak. Hayatın değerini bilen ve gönlünden geçenleri yapan özgür ruhlu birisin.

Genital bölge!

Senin için her şeyin son noktası seks ya da erotizme bağlanıyor! Freudyen bir bakış açısına sahipsin. Hayatta ucu sekse dokunmayan ya da cinsellikten bağımsız, neredeyse hiçbir şeyin varlığını kabul etmezsin. Elbette bu durum, her an sevişme isteğiyle dolu olduğun anlamına gelmez ama yine de hayattaki en önemli şeylerden birinin bu olduğunu bilirsin. Aklını ve kalbini kullansan da nihai hedefini genital bölgen belirliyor!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
segom73

BEYİN:)

berfinx

Her adım atışında önce kalbine kulak verenlerdensin! Böyle olması aptal olduğun ya da zekanı kullanmaktan kaçındığın anlamına gelmez. Hayatı yaşamaya dair tercihi bu yönde yapmışsındır. Bu durum seni çok mutlu ediyor olsa da kısa süreli kırgınlıklar ve pişmanlıklara yol açtığı da muhakkak. Hayatın değerini bilen ve gönlünden geçenleri yapan özgür ruhlu birisin

bemymoonly

Yaşasın beyin!

nergiz-sirinova

Beyin! Senin için hayatı en güzel şekilde yaşamanın yöntemi mantıklı düşünmek ve bunları hayata geçirebilmek! Bunu söylerken elbette robot gibi hareket ettiğini veya duygularından tamamen bağımsız kaldığınız söylemiyoruz ama onların etkisi oldukça az. Kısa vadede aldığın kararlar seni mutlu etmekten çok uzak görünse de her durumda huzura eren sen olacaksın!

berk-bulut2

Kalp ve arkadan direkt bu fon müziği girişti.

Görüş Bildir