Volkan Değil TFF Özür Diledi

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Milli Takım Kampında Tatsızlık

Milli Takım Kampında Tatsızlık

Milli takım kampında tatsızlık. 2014 Dünya Kupası Eleme Grubu maçlarına Avusturya'da hazırlanan A Milli Futbol Takımı'nın, bu sabah yapılması planlanan antrenmanın iptal olması nedeniyle futbolcular...

Haberin Tamamı İçin:

Volkan Demirel'den Açıklama

Volkan Demirel'den Açıklama

Tecrübeli kaleci sosyal paylaşım sitesi (twitter) aracılığı ile yaptığı açıklamada, bugüne kadar işini düzgün yapan kimseye bir saygısızlık yapmadığını belirterek, "Ancak ben de aynı saygıyı karşı taraftan bekliyorum. Bugün tatsız bir olay yaşandı. Gazeteci bir arkadaş izin günümüzde fotoğraf çekiyordu. Takım arkadaşlarım söylemesi ile ben de arkadaştan beni çekebileceğini onların istemediğini söyledim. Dilediği bibi başta çekebileceğini sonra rahatça hareket edebilmemiz için çekmemesini rica ettim. Gazeteci arkadaş diğer gazetecilere haber verdi ve kalabalık oldular. Daha donra “Çekmek nasıl olur gör" der gibi tahrik etti kendisi. Dileyen istediği gibi algılayıp yorumlayabilir. Olay tamamen böyle yaşanmıştır. Bana birisi saygısızlık yapmadığı sürece ben kimseye saygısızlık yapmam” ifadelerini kullandı.

Haberin Tamamı İçin:

TSYD'den Sert Tepki!

TSYD'den Sert Tepki!

Türkiye Spor Yazarları Derneği, A Milli Takım'ın Avusturya kampında yaşanan olayla ilgili açıklama yaptı. TSYD, açıklamada özür beklediğinin altını çizerken, "Bundan böyle hiçbir gazeteci arkadaşımızın sahipsiz kalmayacak" ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel, bu ülkenin yetiştirdiği ve kalecilik namına ortaya koyduğu vizyonu ile taktirlerimizi kazanmış bir kalecidir... Bugüne kadar, onun her başarısını alkışlamış; sayfalarımıza ve ekranlarımıza taşıdığımız görüntü ve haberleriyle gurur duymuşuzdur. Ama Volkan Demirel'in çok iyi bir kaleci olması, ona hiçbir zaman gazetecilere hakaret hakkını veremez. Hele "Deftere yazdım, seni evden aldırmazsam ben Volkan Demirel değilim" hakkını hiç veremez.
Buram buram tehdit kokan söylemleri için Volkan Demirel'in Vedat Danacı; Caner Erkin'in de Oğuz Yörük'ten, basın önünde özür dilemesini beklediğimizin altını çizmek isteriz. Bu arada, A Milli Takım Teknik Direktörü Sayın Abdullah Avcı'nın, adı geçen oyunculara uyarıda bulunacağı inancımızı korurken; olayların büyümesini önleyen Milli Takım antrenörlerinden Tayfun Korkut'a teşekkür eder, bundan böyle hiçbir gazeteci arkadaşımızın sahipsiz kalmayacağını kamuoyuna duyururuz." ifadelerine yer verildi.

Haberin Tamamı İçin:

Eyüboğlu: Aziz Yıldırım'ın Volkan'ı

Eyüboğlu: Aziz Yıldırım'ın Volkan'ı

Habertürk muhabirini tehdit eden Volkan'ın sözleri, Aziz Yıldırım'ın GS yöneticisine söylediği sözleri hatırlattı.Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel'in Habertürk gazetesi foto muhabirinin üzerine yürümesi, Aziz Yıldırım'ın, G.Saraylı yönetici Haldun Üstünel'e söylediklerini hatırlattı.

Milliyet Gazetesi'nden Ali Eyüboğlu, tam 4 yıl önce yaşanan olayı bugün köşesine taşıdı. İşte Eyüboğlu'nun köşesinde yer alan o bölüm;

Haberin Tamamı İçin:

Volkan Değil TFF Özür Diledi

AVUSTURYA’da kamp yapan Milli Takım’ın önceki günkü dağ gezisinde gazetecilerle problem yaşayan kaleci Volkan Demirel ve Caner Erkin’in davranışları nedeniyle, TFF yöneticisi Selim Koray medyadan özür diledi.

Başta Fenerbahçeli Volkan Demirel olmak üzere özür beklenen oyunculardan ise açıklama gelmedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Abdullah AvcıAvusturyaAziz YıldırımCaner ErkinFenerbahçeMilli TakımTFFTwitterVolkan Demirelfutbololay
Görüş Bildir