Victoria's Secret Kabusu!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Victoria's Secret Kabusu!

Victoria's Secret Kabusu!

Yeryüzünde her manken Victoria's Secret'ın efsane defilelerinden birinde boy göstermeyi ister.Bu şovun arka planını öğrenince hayalinden vazgeçecek bir çok manken de vardır.

Tıpkı Kate Upton gibi. Son dönemin en gözde mankenlerinden Upton, geçtiğimiz günlerde kendisinin Victoria’s Secret meleği olacağına ilişkin ortaya atılan iddialara "Asla o marka için podyuma çıkmam" diyerek yanıt vermişti

Defilenin perde arkasını hazırlayan ekipten Sophia Neophitou-Apostolou’nun anlattıkları da genç mankenin ne kadar haklı olduğunu gösteriyor. İşte podyumda gülümseyen kusursuz görünüşlü mankenlerin hazırlık sürecinde yaşadığı o kabus.

Her yıl defilede podyuma çıkacak olanları seçen ekipte yer alan Sophia Neophitou-Apostolou’nın anlatımıyla bu dönem mankenler için kelimenin tam anlamıyla korkunç. Neophitou-Apostolou’nun anlattığına göre hemen hemen her yıl markanın geleneksel şovunda yer alan mankenler de tıpkı acemiler gibi elemeye katılmak zorunda. Bu seçim sürecinde tüm mankenler bütün kusurları ortaya koyan sert bir ışığın altında kendilerini ince eleyip sık dokuyan gözlerle izleyen kast ekibinin karşısında yürümek zorunda. Sophia Neophitou-Apostolou bunu markanın tecrübeli mankenlerinin de yapmak zorunda olduğunu söyleyerek "Bu durum onlar için inanılmaz derecede sinir yıpratıcı" dedi. Neophitou-Apostolou'nun anlattığına göre sizi izleyen 20 kişinin önünde iç çamaşırlarla yürümek, sıradan bir kadının bir mağazada birileri kendisini izlerken iç çamaşırı denemesi gibi bir şey. Defileye seçilen mankenleri ise daha "acılı" bir süreç bekliyor. Podyuma çıktıklarında kusursuz görünmeleri için sert diyetler ve acımasız egzersiz programlarına katılmak zorundalar. Zaten bu süreci tecrübeli meleklerden Adriana Lima da bir röportajında anlatmıştı.Lima, şova hazırlanırken aylar öncesinden her gün kişisel antrenörü ile spor yaptığını söylemişti.Daha sonra ise litrelerce su ve protein karışımlarından oluşan besinlerle katı bir beslenme rejimi uyguladığını da dile getirmişti Lima. Öyle ya da böyle her yıl ünlü şarkıcı ve toplulukların da renk kattığı defile görkemli podyum görüntüleriyle hafızalarda yer ediyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adriana LimaKate UptonVictoria's Secret
Görüş Bildir