Vefat Eden Arda Öziri'nin Nişanlısı Vildan Örnek'in, Ünlü Oyuncunun Çok Yakın Arkadaşı Balamir Emren ile Evlenmesi Tepkilerin Odağında

162PAYLAŞIM

Vallahi ortalık çok fena karışmış, 2020'nin son skandalı bu olsa gerek!

Ruhsar, Kampüsistan, Akasya Durağı, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almış ve uzun yıllar boyu bu yolda emek vermiş olan oyuncu Arda Öziri'yi mutlaka duymuşsunuzdur.

Kendisi 2018 yılında, elim bir motosiklet kazası sonucunda hayatını kaybetmişti.

9 Eylül Üniversitesi-Güzel Sanatlar Fakültesi'nde; yakın arkadaşlarının, ailesinin, nişanlısının ve ünlü oyuncuların katıldığı bir anma töreni düzenlenmiş, ardından da toprağa verilmişti.

Oyuncu arkadaşları yalnız bırakmamıştı Arda Öziri'yi.

Nişanlısı Vildan Örnek'in yaptığı paylaşım da herkesi derinden üzmüştü.

"Eşim,dostum,arkadaşım,sırdaşım ne çok şey oldun hayatımda. Hayatıma girdiğin ilk günden beri (27.05.2012) şimdi tam 6 yıl sonra aynı gün kaybettim seni. Acımın tarifi olamaz. Sen babana kavuştun, bir gün biz de sana kavuşacağız. Hayatıma kattıkların için sana binlerce kez teşekkür ederim güzel insan...#ardaöziri"

Ancak 40 gün sonra katıldığı bir doğum günü partisi yüzünden de tepki çekmişti Vildan Örnek.

Arkadaşının doğum günü partisine katıldığını, Arda Öziri’yle öldüğü zaman ayrı olduklarını, 6 aydır hiç konuşmadıklarını, ilişkilerinin ise 2 yıl önce bittiğini söylemişti gelen tepkilerden sonra.

Ve aradan iki yıl geçti, Arda Öziri'nin nişanlısı Vildan Örnek'in, dün ünlü oyuncunun yakın arkadaşı Balamir Emren ile dünyaevine girdiğini öğrendik!

Bunu duyan herkes elbette ki şok oldu!

Balamir Emren'i de mutlaka tanıyorsunuzdur, birçok dizide rol almıştı.

Son olarak Dolunay dizisinde görmüştük kendisini.

Herkes Balamir Emren'in Arda Öziri'nin nişanlısıyla evlenmesine tepki gösterdi; hatta demediklerini bırakmadılar...

Fakat en büyük tepki Arda Öziri'nin arkadaşı Cengiz Çolak'tan geldi.

Resmen açtı ağzını yumdu gözünü Cengiz Çolak!

👇

👇

👇

👇

Ardından da Instagram hesabından video çekti...

Tüm bunların ardından da sosyal medya ikiye bölündü...

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Peki, siz ne diyorsunuz bu olaya?

Aşağıda buluşalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ucan-kaz-morronmuymus-o

Bana da fazla abartı geldi...diğer olayları bilemem yaşandıysa elbette çok iğrenç ama ama bazen böyle durumlar olabiliyor..ortak acı insanları yakınlaştırabiliyor...fazla ağır bir tepki...kimin ne şartlarda gönlünün kime kayacağını ayarlayamayız...eğer iğrenç pencerenizden bakacaksak yorum şu şekilde de olur mesela vefalı kadın vs diyenler..hemen aşağıda :)adamlar da yakın arkadaş..kapiş??Sadakatin hiç bitmediği erkeklerin kardeşlik mertebeleri..hmm oldu...salaklar sizi ..hemen kadın tü kaka...yahu aşık olmuşlar de geç işte ..trolsün deyince de kızıyorsun...

Gizli Kullanıcı

Vefalı ve sadık kadınlar, kadınlarımız :)

canbaz67

İlk başta normal karşıladım, 2 yıl geçmiş yav, dedim ama sonra kendimi Arda bey'in yerine koydum. İğrenç geldi.

ilkay-kaymak

Ya bu kansızlık ya ayıp ya

bulmayinlanbeniv3

Genel şöyle bir görüş var; "başıma gelsin istemem ama bana ne" Arkadaşlar düşünce özgürlüğü denen şey bu. Senin başına gelmesini istemiyorsan sence bu yanlıştır. Ve buna yanlış demek kimsenin hayatına müdahale değildir. Gidip onun profiline "bu ilişkiniz yanlış" demek taciz etmek falan da değildir. Bir dayatmada bulunmuyorsan, bir hakaretin yoksa, bir şiddet sergilemiyorsan bu çok normal bir durum. Hayatımızdaki doğrularımızı ve yanlışlarımızı belirtmeyeceksek, birisi onu yaptığında bunun bizim göre yanlış ya da doğru olduğunu söyleyemeyeceksek ne anlamı kalıyor bir şeyleri paylaşmamızın? "Bana göre yanlış/doğru ama bana ne" demek = ben tavşan bokuyum. (Ha bu arada tavşan bokunu yanlış anlayanlar olabilir derler ya hani "tavşan boku gibi ne kokar ne bulaşır" o anlamda.)

Görüş Bildir