Vedik Astrolojiye Göre Kaderini Söylüyoruz!

2.5bPAYLAŞIM

Vedik astroloji Hindistan'ın binlerce yıllık bilgeliğiyle şekillenmiştir ve Batı astrolojisinden farklı olarak ihtimallere ve enerjilere fazla alan bırakmadan; kaderci bir şekilde kehanetlerde bulunur.

Takım yıldızlarına odaklı çalışan bu kadim bilgilerin kaderiniz ile ilgili nasıl ipuçları verdiğine inanamayacaksınız!

1. Üzerinde fazla düşünmeden, gözüne en çok hitap eden, en çok içine sinen taşı seç bakalım.

2. Bedeninin en hassas yeri sence neresidir?

Başım! Baş ağrılarım en kötüsüdür.
Göğsüm.
Karnım ve özellikle midem.
Bacaklarım.
Sırtım!

3. Sence hangisi büyüleyici?

4. Söyle bakalım; sence düşünme şeklinde ve karakterinde eril enerji mi daha baskın, yoksa dişil mi?

Dişil
Eril

5. Gözler kalbin aynasıdır derler... Senin bakışların nasıl?

Neşeli ve sıcak bakışlarım olduğu söylenir.
Biraz mesafeli ve soğuk bakışlarım olduğu söylenir.
Açıkçası biraz saf saf bakıyorum.
Sert bakışlı biriyimdir.
Bakışlarım ne kadar duygusal biri olduğumu ele veriyor.

6. Uykuyla aran nasıl?

Gayet iyi, hemencecik uykuya dalarım ve deliksiz uyurum.
Uykuya dalma zorluğu çekerim ve hiçbir zaman uykumu tam olarak alamam.
Diğer insanlara kıyasla az uyurum ve bu benim için yeterli olur.
Uyumak benim için adeta bir hobidir!

7. Hangi ayda doğdun?

Rahu sana kariyer başarısı ve kazanç sağlayacak!

Anlaşılan o ki sen Rahu tarafından kutsanmışsın! 

Her ne olursa olsun hayatın her yolunda hayatta kalma becerin var, inatsın, inançlısın, idealist ve etiksin! Kader, cesur olanlara her zaman kıyak geçer, bunu unutmamalısın. Amaçlarına giderken risk alman durumunda Rahu her zaman seni koruyacak ve destekleyecektir.

Lakin asla ve asla ulaştığın gücün hayaline ya da yolun bizzat kendisine odaklanıp duygusal hayatını boşvermemelisin! Kötü karmanın sana getirebileceklerini, Rahu bile kurtaramaz bazen!

Kuja sana ilahi ateş, kudret sağlayacak!

Sen Kuja'nın seçtiği birisin. Şansa ihtiyacın yok çünkü şansını kendin yaratacaksın. 

Hayatın boyunca sürecek bir sağlık ve doğal, içten gelen bir liderlik ile yanına kattığın, desteğini aldığın insanlarla beraber her amacına kolayca ulaşabileceksin. Senin için en büyük mücadele ise dengeyi sağlamak olacak; güçlü olmak ve sabırlı olmak arasında gidip gelmeden yolunda sabit bir şekilde ilerleyebilirsen; her şey adeta toz pembe! Lakin dengeyi korumanın da çok kolay bir şey olduğunu söylemeyiz!

Sukra, sana ömür boyu yetecek güzellik ve neşe verecek!

Senin ne çok fazla şansa, ne de yıkılmaz bir kudrete, inatçılığa ihtiyacın olmayacak. Zira Hint astrolojisine göre gezegenler seni adeta kutsamış!

Sukra'nın yumuşak ve tatlı enerjisi seni bir ömür kazadan beladan koruyacak. Öyle şekersin, öyle iyi kalpli birisin ki;  seni seven insanların desteği ve yarattığın olumlu karma ile bir ömür boyu maddi ve manevi anlamda mutlu olacaksın.

Fakat başkalarını mutlu edeceğim derken kendinden çok fazla taviz verme ihtimalin de var; buna dikkat etmelisin!

Chandra sana kadim bilgelik verecek!

Chandra sana bol şans ya da hırs vermese de hayat yolunda başarılı ve mutlu olacaksın çünkü Chandra sana bilgelik verecek. 

Nerede durman, nerede harekete geçmen gerektiğini bilen içgüdülerin sayesinde kimseye kulak asmadan doğruyu yanlışı ayırt edebileceksin; herkesin düştüğü yanlışlara düşmemek sana zaman kazandıracak.

Ayrıca insanları da çok iyi analiz edebileceksin. Adeta insan sarrafı olacaksın.

Lakin fazla karamsar olmamaya ve duygusal dünyanda kaybolmamaya dikkat etmelisin. Uzun bir ömrün olacak, bu ömrü manevi dünyada değil, maddi gerçek dünyada geçireceğin için biraz neşe bulman lazım!

Ravi, seni örnek insan yapacak!

İçsel huzuru bulacaksın! Neşe ve uyum senin bünyende denge bulacak.

Sanatla uğraşman durumunda Ravi senin üzerine bir ayrı ışıldayacak! Sadece kendine değil, insanlara da huzuru bulmaları ve neşelenmeleri yönünde ilham kaynağı olacaksın.

Çok adaletli birisin; yaptığın her işte hangi pozisyonda olursan ol, örnek bir lider olarak görüleceksin. Sen hükmetmeye değil; insanlara ışık olmaya gönderilmişsin.

Lakin göreceğin ilgiden dolayı bir süre sonra egonun şişmemesine dikkat etmelisin. Yoksa Ravi tüm ışığını kaybedecek!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-braderin

Sukra, sana ömür boyu yetecek güzellik ve neşe verecek! Sukra, sana ömür boyu yetecek güzellik ve neşe verecek! Senin ne çok fazla şansa, ne de yıkılmaz bir kudrete, inatçılığa ihtiyacın olmayacak. Zira Hint astrolojisine göre gezegenler seni adeta kutsamış! Sukra'nın yumuşak ve tatlı enerjisi seni bir ömür kazadan beladan koruyacak. Öyle şekersin, öyle iyi kalpli birisin ki; seni seven insanların desteği ve yarattığın olumlu karma ile bir ömür boyu maddi ve manevi anlamda mutlu olacaksın. Fakat başkalarını mutlu edeceğim derken kendinden çok fazla taviz verme ihtimalin de var; buna dikkat etmelisin!

emircan-celebi

niye hiç olumsuz bir şey çıkmıyor

behzat-baris-uzungenc

''...Ayrıca insanları da çok iyi analiz edebileceksin. Adeta insan sarrafı olacaksın. Lakin fazla karamsar olmamaya ve duygusal dünyanda kaybolmamaya dikkat etmelisin. Uzun bir ömrün olacak, bu ömrü manevi dünyada değil, maddi gerçek dünyada geçireceğin için biraz neşe bulman lazım!''

ozalp22

Ravi, seni örnek insan yapacak!

hasan-yilmaz27

Sukra, sana ömür boyu yetecek güzellik ve neşe verecek! Senin ne çok fazla şansa, ne de yıkılmaz bir kudrete, inatçılığa ihtiyacın olmayacak. Zira Hint astrolojisine göre gezegenler seni adeta kutsamış! Sukra'nın yumuşak ve tatlı enerjisi seni bir ömür kazadan beladan koruyacak. Öyle şekersin, öyle iyi kalpli birisin ki; seni seven insanların desteği ve yarattığın olumlu karma ile bir ömür boyu maddi ve manevi anlamda mutlu olacaksın. Fakat başkalarını mutlu edeceğim derken kendinden çok fazla taviz verme ihtimalin de var; buna dikkat etmelisin!

Görüş Bildir