Görüş Bildir

Ve Vladimir Putin Ortaya Çıktı: 'Dedikodusuz Hayat Sıkıcı Olurdu'

Anasayfa > Gündem

Rusya Cumhurbaşkanı Vladimir Putin 5 Mart'tan bu yana ilk kez halkın karşısına çıktı.

Putin, St Petersburg kentinde Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev ile Konstantin Sarayı'nda bir araya geldiğinde görüldü.

62 yaşındaki Rus lider geçen hafta pek çok ziyaret ve toplantısını iptal etmişti.

Kremlin, Putin'in hasta olduğu ve hatta ölmüş olabileceği söylentilerini yalanlamıştı.

Ajans haberlerinde Putin'in sağlıklı göründüğü, sağlık sorunları yaşadığına işaret eden hiçbir belirti göstermediği bildiriliyor.

RIA Novosti ajansına göre, Putin, sağlık durumuyla ilgili söylentilere işaret edildiğinde, 'dedikodular olmasa, işler sıkıcı olurdu' diye cevap verdi.

Daha önce Putin'in Rus donanmasını Kuzey Kutbu'nda muharebeye hazır duruma geçirdiği bildirilmişti. Rusya, bölgedeki donanma tatbikatına 56 savaş gemisi ile uçakların ve 38 bin askerin katıldığını belirtti.

BBC Türkçe

Kaynak: http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/...

Rusya lideri Putin, Saint Petersburg'da Kırgızistan Devlet Başkanı Almazbek Atambayev ile bir araya geldi. Putin, Atambayev ile yaptığı görüşme sırasında hakkndaki iddialarla ilgili olarak 'Dedikodusuz hayat sıkıcı olurdu' ifadelerini kullandı.

Kırgız lider Atambayev de Rusya Devlet Başkanı'nın sağlık durumunun iyi olduğunu vurguladı. Atambayev, 'Sayın Putin, sadece yürümekle kalmıyor, aynı zamanda da araba kullanıyor' dedi.

Kaynak: http://tr.sputniknews.com/rusya/20150...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Patrick Star

uyuya kalmış yüzü gözü şişmiş hep

Omer Aslan

geldi işte başımızın ağrısı.

TürküLivestream

Trip atan sevgili gibi ABV